SOTESHOP Fashion

Wśród wielu branż handlu w sieci szczególnie wyjątkowym jest rynek odzieżowy. Moda to przecież wyjątkowość, nowy trend, nowy powiew, którego pragną klienci. Dlatego opracowaliśmy elementy programu SOTESHOP, które potrzebne są do prowadzenia sklepu internetowego z branży modowo-odzieżowej.

Sprzedawcy mogą definiować atrybuty produktów, rozmiary, kolory, promocje, kupony rabatowe i wiele innych. Nową i ciekawa funkcją są także kolekcje. Dzięki nim nie musimy szukać produktów w sklepie, możemy je kupić bezpośrednio ze zdjęcia pokazującego np. osoby mające na sobie ubrania z kolekcji. Mogą to być np. sweter, spodnie, rękawiczki , czy zegarek jako dodatek. Dzięki temu widzimy całą kompozycję, a nie oddzielne produkty. Klienci w “modnych” sklepach kupują oczami, dlatego ważne jest by prezentować produkty w wyjątkowy sposób.

Sklepy internetowe to nie tylko funkcje programu, ale przede wszystkim grafika. Piękna, wyjątkowa i przekazująca emocje. Grafika, która stoi ponad technologią. “Nowoczesny minimalizm połączony z technologicznymi innowacjami – jak o swoim sklepie internetowym mówi Jakub Bartnik, twórca modowej marki Jacob Birge Vision.

Jeśli chcesz założyć sklep internetowy z branży odzieżowo-modowej, wybierz SOTESHOP.

Zobacz przykładowe sklepy SOTESHOP Fashion:

https://ifriko.pl
sklep branży modowo-odzieżowej
https://pauzza.pl/
sklep branży modowo-odzieżowej

https://sklep.jacobbirge.eu/
Nowoczesny minimalizm połączony z technologicznymi innowacjami

Napisali o SOTESHOP Fashion: