Aktualizacja grafiki "Moda". Banery video.

07/07/2021

Dostosowaliśmy grafikę “Moda” do lepszej prezentacji banerów video. Banery video dostępne są także dla innych grafik. Obejrzyj przykłady i skorzystaj z nowej funkcji.

Banery video są dużo ciekawszą formą prezentacji niż tradycyjne zdjęcia. Dodając kilka banerów, możemy w prosty sposób przygotować piękną prezentację i zachęcić klientów do zakupów. Zobacz przykład realizacji banerów video w grafice “Moda”.

Dodając video, możesz dodać dodatkowy tekst na banerze i przycisk kierujący na dowolną stronę sklepu. Wygląd banera możesz zmieniać w konfiguracji grafiki oraz w module Banery.

Przykłady realizacji banerów video w sklepie internetowym SOTESHOP:


Dowiedz się więcej o sklepach internetowych i dołącz do Klubu SOTE.

Polecane artykuły i strony

Banery. Mała zmiana, duży efekt.

Banery. Mała zmiana, duży efekt.

28/06/2021
Zmieniliśmy algorytm wyświetlania banerów, aktualnie system pamięta, jakie banery były już wyświetlane danemu użytkownikowi i wyświetla mu nowe.
Zamów 3 profesjonalne banery video

Zamów 3 profesjonalne banery video

16/06/2021
Aby ułatwić naszym klientom dodanie banerów video do swojego sklepu, przygotowaliśmy specjalną usługę przygotowania 3 profesjonalnych banerów.
Banery video w sklepie internetowym

Banery video w sklepie internetowym

02/06/2021
Materiały video w sklepie to przyszłość. Podobno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów, ale to video opowiada całą historię. Dlatego dodaliśmy do sklepu internetowego nową funkcję: banery video. Za darmo. W standardzie. Dla wszystkich.