Furgonetka.pl - integracja ze sklepem SOTE. Wybierz firmę kurierską i nadaj paczkę - DHL, DPD, FedEx, InPost, Xpress Delivery, UPS i inne.

04/03/2022

Przy współpracy z serwisem furgonetka.pl powstała integracja sklepu internetowego SOTESHOP z usługami oferowanymi na platformie Furgonetka. Dzięki temu, sprzedawcy mogą nadawać w prosty sposób przesyłki, korzystając z dostawców, takich jak DHL, DPD, FedEx, InPost, Xpress Delivery, UPS i innych.

Furgonetka.pl - integracja sklepu

Rozszerz funkcjonalność swojego sklepu i dodaj nowe metody dostawy produktów. Realizuj zamówienia w kraju i za granicą. Przejdź na skróty do działu w artykule:


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Integracja sklepu internetowego

Integracja sklepu jest bardzo prosta. Wystarczy pobrać i zainstalować dodatek Furgonetka i aktywować usługę po stronie serwisu Załóż konto w serwisie Furgonetka.

Po stronie sklepu internetowego SOTESHOP dodajemy użytkownika (WebAPI), którego następnie podajemy w serwisie Furgonetka i gotowe. Zobacz dokumentację integracji: Integracja z Furgonetka

Obejrzyj video pokazujące konfigurację aplikacji Furgonetka

Bądź na bieżąco z nowościami, subskrybuj SOTE na YouTube.

Furgonetka.pl

Korzystając z integracji z serwisem furgonetka, możesz nadawać przesyłki w 11 firmach przewozowych:

 1. DHL
 2. DPD
 3. FedEx
 4. UPS
 5. InPost
 6. Poczta Polska
 7. Meest
 8. Orlen Paczka
 9. AmbroExpress
 10. DeliGoo
 11. Xpress Delivery

Korzystając z w/w firm kurierskich, można realizować przesyłki miejskie, krajowe i międzynarodowe. Dostępny jest automatyczny monitoring przesyłki, szablony paczek i wiele innych opcji wspierających zarządzanie logistyką i dostawę w sklepie internetowym.

Możesz nadawać paczki korzystając z uproszczonej formy "Wyceny postawowej" lub stworzyć przesyłkę indywidualną wybierając "Wycenę szczegółową".

Wycena podstawowa nadania przesyłki

Furgonetka - wycena podstawowa

Wycena szczegółowa nadania przesyłki

Furgonetka - wycena szczegółowa

Śledzenie przesyłek

Dodatkowym atutem jest wygodna opcja śledzenia przesyłek przez klientów na stronie https://furgonetka.pl/zlokalizuj. Wystarczy wpisać numer przesyłki w formularzu i otrzymamy dodatkowe informacje dotyczące realizacji dostawy naszego zamówienia ze sklepu internetowego.

Dodatkowym atutem jest specjalna aplikacja na urządzenia mobilne, która pozwala w szybki sposób sprawdzić status przesyłki.

Jak działa Furgonetka?

Nadanie przesyłki można opisać w 3 krokach:

 1. Wypełnij formularz nadania przesyłki.
 2. Wybierz przewoźnika i opłać usługę.
 3. Przekaż kurierowi lub zanieś do punktu.

Obejrzyj video i dowiedz się, jak nadać paczkę w Furgonetka.pl.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.
Sprzedaż międzynarodowa w sklepie internetowym. Jak sprzedawać za granicą?

Sprzedaż międzynarodowa w sklepie internetowym. Jak sprzedawać za granicą?

03/03/2022
Prowadząc sprzedaż w Polsce, możemy ją w prosty sposób rozszerzyć na kolejne rynki i zaoferować swoje produkty w Unii Europejskiej, USA i innych krajach. Dowiedz się, jak skonfigurować sklep, aby rozpocząć sprzedaż za granicą.
Jak wysłać newsletter w sklepie internetowym i mierzyć jego skuteczność? 7 odpowiedzi na często zadawane pytania i praktyczne porady.

Jak wysłać newsletter w sklepie internetowym i mierzyć jego skuteczność? 7 odpowiedzi na często zadawane pytania i praktyczne porady.

25/02/2022
Dobrze prowadzony newsletter jest jednym z najważniejszych kanałów sprzedaży w sklepie internetowym. Dowiedz się, jak wysłać profesjonalny newsletter i mierzyć jego skuteczność w sklepie internetowym.