Duże korzyści dla SEO i pozycjonowania z dodatkowej wersji językowej.

27/06/2023

Dodanie nowej wersji językowej pozwala, nie tylko na dotarcie do nowych klientów na terenie Polski i sprzedaż zagraniczną, ale ma także realne korzyści dla SEO i pozycjonowania całego sklepu. To jedna z najprostszych i najszybszych metod dodania wartości SEO do całego sklepu internetowego, także w wersji polskiej.

Wersje językowe AI i SEO

Praca nad pozycjonowaniem i optymalizacją SEO sklepu to długi i czasem skomplikowany proces, który może zająć wiele miesięcy. Jeśli przygotowaliśmy treści na strony sklepu dla wersji polskiej, możemy w prosty sposób powielić je dla innych wersji językowych. Wystarczy je przetłumaczyć.

Dzięki naszej nowej ofercie tłumaczeń ze sztuczną inteligencją opartą na OpenAI (Chat GPT) możesz zamówić tłumaczenia całego sklepu, płacąc jedynie 4% średniej ceny tłumaczenia tradycyjnego.

Korzyści z tłumaczenia AI wykonanych przez SOTE:

 • Ponad 96% taniej niż tradycyjne tłumaczenia.
 • Krótki czas realizacji.
 • Wysoka jakość tłumaczeń automatycznych.
 • Automatyzacja wprowadzenia tłumaczeń.
 • System wyszuka brakujące tłumaczenia i uzupełni je.
 • Tłumaczenie nie tylko oferty, ale także: kategorii, stron, bloga, stron i tekstów wprowadzonych do sklepu.

Oto lista kilku ważnych parametrów SEO, na które wpływa dodatkowa wersja językowa:

 • Jeśli mamy unikalną i wartościowa treść w jednym języku, to będzie ona dużym plusem także w innych wersjach językowych.
 • Wprowadzenie dodatkowej wersji językowej pozwala na uwzględnienie specyficznych dla danego języka fraz i terminologii, co wpływa na lepsze pozycjonowanie.
 • Tłumaczenia opisów i własnych treści zwiększa ilość treści na stronach sklepu i nie powoduje ich duplikowania.
 • Dzięki odpowiedniemu systemowi linków w SOTESHOP każda strona ma osobny adres URL, co powoduje zwiększenie ilości adresów zaindeksowanych w Google.
 • Linkowanie wewnętrzne: Wprowadzenie dodatkowej wersji językowej umożliwia linkowanie wewnętrzne między stronami w różnych językach, co poprawia nawigację dla użytkowników i ułatwia indeksowanie przez wyszukiwarki.
 • Dopasowanie treści do języka odbiorcy. Użytkownicy spędzają na takiej stronie więcej czasu i przeglądają więcej stron. Co za tym idzie polepszają swoje wartości dwa bardzo ważne parametry pozycjonowania: czas na stronie rośnie, a wskaźnik odrzuceń (bounce rate) spada.
 • Wyższe parametry pozycjonowania analizowane przez Google dla wersji językowych wpływają na całą domenę.

Tłumaczenia z AI taniej o 96%. Jedynie 2 zł za stronę.

Wprowadziliśmy nowatorską usługę tłumaczenia opisów produktów, kategorii i tekstów w oparciu o system sztucznej inteligencji OpenAI, na którym oparty jest także Chat GPT. Tłumaczenia wykonywane są aktualnie na 12 języków obsługiwanych w SOTESHOP, ale można dodać także nowe. Koszt tłumaczeń z AI jest aż o 96% niższy od standardowego tłumaczenia.


Tłumaczenie oferty sklepu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI). Dowiedz się więcej.

Tłumaczenia z AI

Powiązane strony

Tłumaczenia z AI aż o 97% taniej. Opisy produktów, kategorie, teksty.

Tłumaczenia z AI aż o 97% taniej. Opisy produktów, kategorie, teksty.

21/06/2023
Wprowadziliśmy nowatorską usługę tłumaczenia opisów produktów, kategorii i tekstów w oparciu o system sztucznej inteligencji OpenAI, na którym oparty jest także Chat GPT. Tłumaczenia wykonywane są aktualnie na 12 języków obsługiwanych w SOTESHOP, ale można dodać także nowe. Koszt tłumaczeń z AI jest aż o 97% niższy od standardowego tłumaczenia, do tego dochodzi bardzo krótki czas realizacji. Warto wykorzystać AI, żeby pracowało dla nas.
Ukraińska wersja sklepu internetowego SOTESHOP

Ukraińska wersja sklepu internetowego SOTESHOP

21/06/2023
Dodaliśmy do sklepu internetowego SOTESHOP ukraińską wersję językową. Jest to nie tylko nowa wersja, ale także nowy system zintegrowany z tłumaczeniami wykorzystującymi sztuczną inteligencję OpenAI, na której oparty jest Chat GPT. Dzięki temu możesz w prosty sposób włączyć wersję ukraińską i skorzystać z automatycznych tłumaczeń całego asortymentu.
Ważna zmiana w Google Analytics (GA4) od 1 lipca 2023r. Dostosuj konfigurację w sklepie.

Ważna zmiana w Google Analytics (GA4) od 1 lipca 2023r. Dostosuj konfigurację w sklepie.

16/06/2023
Już od 1 lipca 2023 r. Google wprowadza istotne zmiany w usłudze Universal Analytics. Dotychczasowe standardowe usługi w Universal Analytics przestaną przetwarzać nowe dane. Dlatego zdecydowanie zalecamy jak najszybsze przejście na Google Analytics 4 i wprowadzenie odpowiedniej konfiguracji w swoim sklepie internetowym.