Generowanie zdjęć do bloga z SOTE AI

08/02/2024

Blog jest ważnym elementem sklepu internetowego i warto dzielić się z klientami wiedzą i informacjami z branży. Czasami jednak, dodając nowy wpis, brakuje nam ilustracji, która reprezentowałaby poruszany temat. Teraz z pomocą przychodzi sztuczna inteligencja. System generowania wizualizacji, dostępny w SOTE AI, nie tylko stworzy odpowiedni obraz, ale także przeczyta napisany artykuł i zaproponuje zdjęcie pasujące do treści.

Generowanie zdjęć z SOTE AI

Zamów SOTE AI i aktywuj system sztucznej inteligencji w swoim sklepie.

Zamow SOTE AI

Jak wygenerować zdjęcie z SOTE AI

Aby wygenerować zdjęcie z AI dla wpisu na blogu wystarczy kilka prostych kroków. W module Blog przechodzimy do edycji wpisu, klikamy dodanie zdjęcia z SOTE AI i opisujemy zdjęcie jakiego potrzebujemy. Możemy też jednym kliknięciem przesłać do AI nasz wpis, który zostanie przeanalizowany i otrzymamy propozycję obrazu pasującego do napisanego artykułu.

Obejrzyj wideo i dowiedz się, jak dodać zdjęcia z AI do wpisu na blogu.

Parametry zdjęcia

Przy generowaniu zdjęcia mamy parametry, ktore określają, jak będzie wyglądać wygenerowane zdjęcie. Parametr "Rodzaj" ma dodatkowo wpływ na cenę generowanego zdjęcia. Informacje o cenach są ujęte niżej w artykule.

Opis parametrów zdjęć w SOTE AI:

 • Rodzaj - określa dokładność generowanego zdjęcia i ilość szczegółów.
  • Standard
  • HD
 • Styl - określa czy zdjęcia ma być naturalne, czy artystyczne.
  • Artystyczny
  • Naturalny

Przykłady zdjęć w stylu naturalnym

Zdjęcie AI naturalne 1

Zdjęcie AI naturalne 2

Przykład zdjęcia w stylu artystycznym

Zdjęcie AI artystyczne

Uwaga! Niezależnie do wybranej opcji "Rodzaj", zdjęcie jest generowane w wysokiej rozdzielczości 1792x1024. Rodzaj nie określa jakości formatu zdjęcia, a elementy zawarte na generowanym obrazie przez AI.

Ile kosztuje wygenerowanie zdjęcia z OpenAI

Generowanie zdjęc w SOTE AI wykorzystuje system OpenAI DALLE-3. Opłaty za wygenerowanie zdjęcia zależą od parametrów wybranych podczas jego tworzenia. Są one naliczane po stronie OpenAI. SOTE nie pobiera żadnej prowizji od generowania zdjęć.

Przykładowe koszty generowania zdjęć z OpenAI/DALLE-3 (na dzień 2024-02-08):

 • Standard: 0.08 USD (0.32 zł)
 • HD: 0.12 USD (0.49 zł)

Dokładne i aktualne ceny należy sprawdzić na stronie OpenAI: https://openai.com/pricing

Zalety wykorzystania SOTE AI do generowania zdjęć

Używanie generowania zdjęć z SOTE AI do bloga w sklepie internetowym niesie ze sobą wiele zalet, które mogą znacząco wpłynąć na jakość treści, zaangażowanie odbiorców oraz ogólną atrakcyjność strony. Oto kilka kluczowych korzyści:

 • Unikalność i oryginalność wizualna: SOTE AI umożliwia tworzenie unikatowych, nigdzie indziej niepublikowanych obrazów, które idealnie dopasowują się do tematyki artykułu. Dzięki temu blog wyróżnia się oryginalnymi wizualizacjami, zwiększając jego atrakcyjność.
 • Zaangażowanie użytkowników: Wizualnie atrakcyjne treści są bardziej angażujące dla odbiorców. Zdjęcia generowane przez SOTE AI mogą przyciągnąć uwagę czytelników i zachęcić ich do dłuższego zatrzymania się na stronie, co ma pozytywny wpływ na wskaźniki angażowania, SEO i pozycjonowania.
 • Oszczędność czasu i zasobów: Poszukiwanie odpowiednich zdjęć do artykułów może być czasochłonne i często wiąże się z koniecznością zakupu licencji. Generowanie obrazów za pomocą SOTE AI eliminuje te problemy, oferując szybką i koszt-efektywną alternatywę.
 • Wzmocnienie SEO: Unikatowe i atrakcyjne wizualnie treści mogą poprawić pozycjonowanie bloga w wynikach wyszukiwania. Obrazy zwiększają szanse na lepsze indeksowanie przez wyszukiwarki, co może przekładać się na wyższy ruch na stronie.
 • Wsparcie kreatywności: SOTE AI otwiera nowe możliwości dla kreatywnego wykorzystania wizualizacji w treściach blogowych. Możliwość eksperymentowania z różnorodnymi stylami i motywami może inspirować do tworzenia bardziej innowacyjnych i angażujących treści.
 • Przewaga konkurencyjna: Wykorzystanie najnowszych technologii AI do generowania obrazów może stanowić przewagę konkurencyjną sklepu internetowego. Prezentacja wysokiej jakości, unikalnych treści wizualnych może przyciągać nowych klientów i budować pozytywny wizerunek marki.

Generuj zdjęcia i opisy AI bez limitów

Z usługą SOTE AI generujesz zdjęcia i opisy bez limitów, kiedy tylko chcesz. Możesz wygenerować wiele wersji i wybrać najlepsze wygenerowane dane. Dodatkowo możesz bezpłatnie użyć SOTE AI aż 100 razy, aby sprawdzić, jak działają funkcje sztucznej inteligencji w sklepie internetowym SOTESHOP.

Zamów SOTE AI i aktywuj system sztucznej inteligencji w swoim sklepie.

Zamow SOTE AI

Powiązane strony

Nowe funkcje SOTE AI. Generowanie opisu kategorii, nowe tłumaczenia i pozycjonowanie z AI.

Nowe funkcje SOTE AI. Generowanie opisu kategorii, nowe tłumaczenia i pozycjonowanie z AI.

18/01/2024
Wprowadziliśmy nowe funkcjonalności do naszego systemu SOTE AI, który jest zintegrowany z SOTESHOP. Dzięki tym zmianom, możliwe jest generowanie przez AI opisów kategorii, tłumaczenie nowych elementów sklepu, a także tworzenie opisów meta dla celów pozycjonowania. Zachęcamy do aktywacji SOTE AI, aby w pełni wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji w codziennej pracy, co przyczyni się do oszczędności czasu i redukcji kosztów.
Wygeneruj opis producenta z SOTE AI

Wygeneruj opis producenta z SOTE AI

31/01/2024
Dodaliśmy kolejną funkcję SOTE AI wspomagającą pracę nad sklepem: generowanie opisu producenta z AI. Wykorzystaj moc sztucznej inteligencji, by usprawnić prowadzenie sklepu. Wypróbuj za darmo nową funkcję.
SOTE AI - Generowanie opisów produktów, artykułów do bloga i tłumaczeń z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI)

SOTE AI - Generowanie opisów produktów, artykułów do bloga i tłumaczeń z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI)

08/12/2023
Po wielu miesiącach pracy przygotowaliśmy innowacyjną usługę dla naszych klientów SOTE AI. To potężne narzędzie wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI), wspierające prowadzenie sklepu internetowego. Jest w pełni zintegrowane z programem SOTESHOP, dzięki czemu bezpośrednio z panelu sklepu wygenerujesz opisy produktów, wpisy na bloga i tłumaczenia. Usługę można przetestować za darmo.