Integracja z Homebook

05/07/2017

Homebook - integracja ze sklepem

Wydaliśmy nową aplikację "Homebook - integracja" przeznaczoną dla sklepów z branży wnętrzarskiej. Dodatek integruje SOTESHOP z platformą Homebook.pl oferującą artykuły aranżacyjne oraz dekoracji wnętrz.

Homebook to nowoczesna platforma internetowa skupiająca entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. Portal dzięki dużej gamie produktów, szerokiemu wachlarzowi inspiracyjnych zdjęć, poradom, trendom i bazie branżowych specjalistów pomaga w urządzeniu wymarzonego domu lub ogrodu.

Zalety integracji sklepu internetowego z Homebook

Integracja może przynieść Państwu wiele korzyści:

  • Budowanie i wzmacnianie wizerunku Państwa marki / sklepu,
  • Wzrost sprzedaży poprzez dodatkowe źródło pozyskiwania klientów,
  • Sprofilowani użytkownicy - produkty są skrupulatnie posegregowane i przypisane do odpowiednich kategorii.

Dodatek pozwala na wybranie produktów do eksportu i wygenerowanie pliku XML z ofertą Państwa sklepu. Generowane są wszystkie potrzebne, podstawowe informacje o produktach. Poprzez użycie atrybutów produktów można zdefiniować dodatkowe informacje tj. kod EAN czy kolor produktu (możliwość podania wielu wariantów np. kolor: szary, brązowy, biały).

Zamów dodatek: Homebook - integracja

Integracja sklepu internetowego z Homebook


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Nowa wersja SOTESHOP 8

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.
Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.
Jak założyć sklep internetowy -  kompleksowy poradnik.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.