Hurtownie: Floga, Hendi, Domeno. Dodaj nowe produkty do swojego sklepu.

21/03/2024

Nowe hurtownie w ofercie SOTE: Floga - projektuje i produkuje oświetlenie, Hendi - oferuje produkty dla gastonomii, Domeno - producent obuwia. Importuj cyklicznie nowe produkty do sklepu i aktualizuj ofertę.

Hurtownie: Floga, Hendi, Domeno.

Hurtownia Floga

Floga projektuje i produkuje oświetlenie. W jej ofercie znajdują się: lampy betonowe, lampy zewnętrzne, zegary, świeczniki oraz żarówki.

Zobacz w WebStore: Hurtownia Floga - integracja sklepu

Hurtownia Hendi

Hendi oferuje produkty dla gastonomii.

Zobacz w WebStore: Hurtownia Hendi - integracja sklepu

Hurtownia Domeno

Hurtownia Domeno to polski producent obuwia męskiego od 1990 r. Poleca Buty wizytowe, obuwie typu casual, półbuty sportowe, sneakersy, trzewiki, sztyblety, kozaki wykonane z wysokiej jakości skór naturalnych. Wszystkie buty produkowane są w Polsce zgodnie z aktualnymi trendami mody.

Zobacz w WebStore: Hurtownia Domeno - integracja sklepu

Hurtownie w SOTESHOP

Zobacz listę gotowych integracji z hurtowniami w WebStore: Hurtownie

Jeśli chcesz zintegrować się z hurtownią, ale nie ma jej na liście integracji, skontaktuj się z nami, pisząc na adres office@sote.pl - sprawdzimy możliwości integracji ze sklepem internetowym SOTESHOP.

Hurtownie w Polsce

Jeśli nie wiesz, jaką hurtownię wybrać dla swojego sklepu, sprawdź raport SOTE zawierający ponad 600 hurtowni działających na polskim rynku. Wybierz kategorię i sprawdź ranking popularności hurtowni: Hurtownie w Polsce. Raport SOTE 2022.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Importy z hurtowni  - konfiguracja narzutów dla kategorii i zakresów cenowych.

Importy z hurtowni - konfiguracja narzutów dla kategorii i zakresów cenowych.

04/09/2023
Integracje z hurtowniami dają sprzedawcom możliwość szybkiego dodania nowych produktów do swojego sklepu. Dodawane są produkty z opisem, zdjęciami czy cenami z ustalonym narzutem. Teraz dodatkowo narzut ten można ustalić w zależności od kategorii oraz kwoty zamówienia. Zmiany zostały dodane do wszystkich standardowych integracji hurtowni z WebStore.
Jak założyć hurtownię internetową z SOTE?

Jak założyć hurtownię internetową z SOTE?

22/06/2022
Wraz z rozwojem rynku e-commerce i sklepów internetowych, zwiększa się zapotrzebowanie na nowe produkty, a co za tym idzie, popularność hurtowni. Dowiedz się, jak założyć hurtownię internetową i zaoferować swoje produkty innym firmom w modelu b2b.
Hurtownie w Polsce. Lista 675 hurtowni z podziałem na kategorie oraz rankingiem popularności. Raport SOTE 2022.

Hurtownie w Polsce. Lista 675 hurtowni z podziałem na kategorie oraz rankingiem popularności. Raport SOTE 2022.

03/07/2022
Przygotowaliśmy listę 675 hurtowni działających w Polsce wraz z podziałem na kategorie i rankingiem popularności. Znajdź hurtownię ze swojej branży i rozpocznij sprzedaż w internecie. Poszukaj inspiracji i nowych produktów.