Hurtownie: Panda Furniture, Feeby, Hellux. Automatyczna integracja ze sklepem.

21/03/2024

Nowe hurtownie w ofercie SOTE: Panda Furniture - hurtownia mebli fryzjerskich, Feeby - producent artykułów dekoracji wnętrz, Hellux - producent lamp i oświetlenia. Zintegruj sklep z wybraną hurtownią i zwiększ ofertę sklepu.

Hurtownie: Panda Furniture, Feeby, Hellux

Hurtownia Panda Furniture

Panda Furniture to hurtownia mebli fryzjerskich. Panda Furniture, dzięki własnej linii produkcyjnej, opartej o nowoczesny park maszynowy, wyposażyła w nieprzeciętne kolekcje mebli setki salonów fryzjerskich. Opierając się na oryginalnym wzornictwie polskich i zagranicznych szkół projektowych.

Zobacz w WebStore: Hurtownia Panda Furniture - integracja sklepu

Hurtownia Feeby

Feeby to Polski producent artykułów dekoracji wnętrz. W Feeby znajdziesz modne fototapety, nowoczesne obrazy na ścianę, piękne plakaty, funkcjonalne parawany. Firma oferuje tysiące produktów dostępnych w modelu dropshippingowym.

Zobacz w WebStore: Hurtownia Feeby - integracja sklepu

Hurtownia Hellux

Hurtownia Hellux to producent lamp i oświetlenia. Firma tworzy nowoczesne projekty lamp z wykorzystaniem drewna i metalu. W ofercie oświetleniowej posiada ponad 500 wzorów lamp własnego autorstwa, jak też i innych wzorów wykonywanych na zlecenie klienta.

Zobacz w WebStore: Hurtownia Hellux - integracja sklepu

Hurtownie w SOTESHOP

Zobacz listę gotowych integracji z hurtowniami w WebStore: Hurtownie

Jeśli chcesz zintegrować się z hurtownią, ale nie ma jej na liście integracji, skontaktuj się z nami, pisząc na adres office@sote.pl - sprawdzimy możliwości integracji ze sklepem internetowym SOTESHOP.

Hurtownie w Polsce

Jeśli nie wiesz, jaką hurtownię wybrać dla swojego sklepu, sprawdź raport SOTE zawierający ponad 600 hurtowni działających na polskim rynku. Wybierz kategorię i sprawdź ranking popularności hurtowni: Hurtownie w Polsce. Raport SOTE 2022.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Importy z hurtowni  - konfiguracja narzutów dla kategorii i zakresów cenowych.

Importy z hurtowni - konfiguracja narzutów dla kategorii i zakresów cenowych.

04/09/2023
Integracje z hurtowniami dają sprzedawcom możliwość szybkiego dodania nowych produktów do swojego sklepu. Dodawane są produkty z opisem, zdjęciami czy cenami z ustalonym narzutem. Teraz dodatkowo narzut ten można ustalić w zależności od kategorii oraz kwoty zamówienia. Zmiany zostały dodane do wszystkich standardowych integracji hurtowni z WebStore.
Jak założyć hurtownię internetową z SOTE?

Jak założyć hurtownię internetową z SOTE?

22/06/2022
Wraz z rozwojem rynku e-commerce i sklepów internetowych, zwiększa się zapotrzebowanie na nowe produkty, a co za tym idzie, popularność hurtowni. Dowiedz się, jak założyć hurtownię internetową i zaoferować swoje produkty innym firmom w modelu b2b.
Hurtownie w Polsce. Lista 675 hurtowni z podziałem na kategorie oraz rankingiem popularności. Raport SOTE 2022.

Hurtownie w Polsce. Lista 675 hurtowni z podziałem na kategorie oraz rankingiem popularności. Raport SOTE 2022.

03/07/2022
Przygotowaliśmy listę 675 hurtowni działających w Polsce wraz z podziałem na kategorie i rankingiem popularności. Znajdź hurtownię ze swojej branży i rozpocznij sprzedaż w internecie. Poszukaj inspiracji i nowych produktów.