Mobilnie, unijnie i wygodnie

05/09/2014

Na portalu Wirtualna Polska ukazał się artykuł o SOTESHOP 7. Zapraszamy do lektury.

Internet to dzisiaj gigantyczny supermarket. Oglądamy, wybieramy i kupujemy w sieci praktycznie wszystkie możliwe towary. Coraz częściej robimy to nie korzystając już z klasycznych komputerów. Dzięki rozwojowi mobilności sprzedawać i kupować można wszędzie i w każdej chwili.

Handel to od początków ludzkości niezmiernie istotna część funkcjonowania człowieka. Postępowi cywilizacyjnemu nieodłącznie towarzyszył rozwój handlu - od „jedwabnego szlaku”, poprzez rewolucję przemysłową aż do współczesnych sposobów kupna i sprzedaży. Widzimy dzisiaj jak na naszych oczach powstają kolejne galerie i supermarkety. Coraz większe i coraz piękniejsze. Powstają nawet w mniejszych miastach. Jednak żaden z nich nie może równać się z największym światowym, gigantycznym supermarketem jakim jest Internet.

Przeczytaj cały na www.tech.wp.pl

wp


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.

Jak założyć sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż w sieci?

28/10/2021
Polski rynek e-commerce należy do jednego z najdynamiczniej rozwijających się w Europie. Warto zatem pomyśleć nad założeniem własnego sklepu internetowego. Wbrew pozorom nie jest to trudne. Zobacz, jak krok po kroku otworzyć swój biznes online.