Najnowsza wersja Chat GPT 4o w SOTESHOP. Jeszcze lepsze opisy produktów z AI nawet do 20 000 znaków.

28/05/2024

W dniu 13 maja 2024 roku, OpenAI zaprezentowało przełomową wersję Chat GPT 4o. Zaledwie 10 dni później, wprowadzamy wsparcie dla tej zaawansowanej technologii dla SOTESHOP. Dzięki integracji z SOTE AI, nasi klienci mogą teraz tworzyć bardziej atrakcyjne opisy produktów i zarządzać danymi w swoich sklepach internetowych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć sztucznej inteligencji.

Zamów SOTE AI i aktywuj system sztucznej inteligencji w swoim sklepie.

Zamów SOTE AI

Co to jest Chat GOT 4o?

Chat GPT 4o to najnowsza wersja czata wydawanego przez OpenAI, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania tekstu na podstawie podanych informacji. Wersja 4o oferuje większą precyzję, lepsze zrozumienie kontekstu oraz szybsze odpowiedzi, niż poprzednie wersje, co czyni go idealnym narzędziem do wsparcia działań w sklepach internetowych i wielu innych zastosowaniach.

Możliwości wersji GPT 4o są dużo większe i nie ograniczają się tylko do generowania tekstu. Obejrzyj wideo i dowiedz się więcej o GPT 4o.

Więcej informacji o CHAT GPT 4o na stronie: https://openai.com/index/hello-gpt-4o

Obsługa Chat GPT 4o w SOTESHOP

Obsługa Chat GPT 4o jest automatycznie dostępna dla wszystkich sklepów korzystających z usługi SOTE AI Standard i PRO. Wystarczy zaktualizować sklep do najnowszej wersji, a nowe funkcje pojawią się przy generowaniu opisów produktów i postów na blogu.

Co nowego w nowej wersji SOTE AI dla GPT 4o?

Lista wybranych zmian wprowadzonych razem ze wsparciem GPT 4o:

  • Generowanie opisów produktów z GPT 4o
  • Generowanie wpisów na blogu z GPT 4o
  • Zwiększenie danych wejściowych z 1600 znaków do 32000 znaków – aż 20x więcej!
  • Zwiększenie generowanych danych z 2000 znaków do 16000 - 20 000 znaków.
  • Dodanie możliwości generowania danych AI dla różnych modeli AI
  • Aktualizacja zapytań generujących opisy produktów i treści wpisów na blogu

Aż 20 razy więcej danych i opis do 20 000 znaków

Na uwagę zasługuje zwiększenie ilości analizowanych danych aż 20 razy! Wcześniej, generując opis, mogliśmy wysłać 1600 znaków, co rodziło problemy z dłuższymi opisami. Teraz, mając do dyspozycji 32000 znaków, możemy generować precyzyjniejsze dane nawet dla bardzo długich opisów. Dodatkowo długość generowanego opisu może wynieść maksymalnie od 16 000 do 20 000 znaków (długość zależy od struktury tekstu i wersji językowej).

Generuj zdjęcia i opisy AI bez limitów

Z usługą SOTE AI generujesz zdjęcia i opisy bez limitów, kiedy tylko chcesz. Możesz wygenerować wiele wersji i wybrać najlepsze wygenerowane dane. Dodatkowo możesz bezpłatnie użyć SOTE AI aż 100 razy, aby sprawdzić, jak działają funkcje sztucznej inteligencji w sklepie internetowym SOTESHOP.

Zamów SOTE AI i aktywuj system sztucznej inteligencji w swoim sklepie.

Zamów SOTE AI

Powiązane strony

Często zadawane pytania na karcie produktu. Generowanie odpowiedzi z SOTE AI i GPT 4o.

Często zadawane pytania na karcie produktu. Generowanie odpowiedzi z SOTE AI i GPT 4o.

28/05/2024
Mamy dla naszych klientów podwójną niespodziankę. Pierwsza to nowy element na karcie: "Pytania do produktu", który pozwala na prezentację często zadawanych pytań i odpowiedzi z możliwością dodawania pytań przez klientów. Druga to wsparcie sztucznej inteligencji przy udzielaniu odpowiedzi przez sprzedawcę w panelu sklepu, dzięki usłudze SOTE AI. Wystarczy jedno kliknięcie i sztuczna inteligencja odpowie na zadane pytanie. Wypróbuj nowe funkcje SOTESHOP.
Nowe opisy produktów generowane przez SOTE AI. Teraz masz 5 gotowych rodzajów opisów AI.

Nowe opisy produktów generowane przez SOTE AI. Teraz masz 5 gotowych rodzajów opisów AI.

14/05/2024
Generowanie opisów produktów z SOTE AI znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wygenerować opis... albo 2 lub 3. Generowany opis AI za każdym razem jest inny i czasami trzeba wygenerować kilka, by znaleźć ten najlepszy. Aby ułatwić ten proces, dodaliśmy 3 nowe rodzaje (wszystkich jest 5) opisów, które generują różne rodzaje wyników, tak, aby można było wybrać to, co najbardziej pasuje do danego produktu
Podwójna autoryzacja 2FA w panelu sklepu

Podwójna autoryzacja 2FA w panelu sklepu

07/05/2024
Przypominamy, że ukazała się ważna aktualizacja związana z bezpieczeństwem sklepu, która wprowadza podwójną autoryzację przy logowaniu do panelu sklepu. Po aktualizacji sklepu nowe funkcje bezpieczeństwa zostaną automatycznie aktywowane. Zaktualizuj i zabezpiecz swój sklep.