Często zadawane pytania na karcie produktu. Generowanie odpowiedzi z SOTE AI i GPT 4o.

28/05/2024

Mamy dla naszych klientów podwójną niespodziankę. Pierwsza to nowy element na karcie: "Pytania do produktu", który pozwala na prezentację często zadawanych pytań i odpowiedzi z możliwością dodawania pytań przez klientów. Druga to wsparcie sztucznej inteligencji przy udzielaniu odpowiedzi przez sprzedawcę w panelu sklepu, dzięki usłudze SOTE AI. Wystarczy jedno kliknięcie i sztuczna inteligencja odpowie na zadane pytanie. Wypróbuj nowe funkcje SOTESHOP.

Często zadawane pytania

Często zadawane pytania (FAQ, Q&A, Pytania i Odpowiedzi) to sekcja na karcie produktu, która zawiera listę najczęściej zadawanych pytań przez użytkowników wraz z odpowiedziami. Służy ona do szybkiego udzielania informacji, rozwiewania wątpliwości oraz dostarczania kluczowych informacji na temat produktu lub usługi, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z obsługą klienta.

Korzyści

Poniżej kilka wybranych korzyści z wykorzystania pytań i odpowiedzi na karcie produktu:

 • Klienci mogą znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące produktu, bez konieczności kontaktowania się z obsługą klienta. To oszczędza czas zarówno klientów, jak i pracowników.
 • Przeglądając pytania i odpowiedzi, klienci mogą lepiej zrozumieć specyfikację i funkcjonalności produktu, co może pomóc w podjęciu świadomej decyzji zakupowej.
 • Klienci mają możliwość zadawania własnych pytań, co angażuje ich w interakcję z firmą i zwiększa czas, który spędzają na stronie - co ma realny wpływ na pozycjonowanie.
 • Dodatkowy bonus SEO i lepsze pozycjonowanie w Google.

Jak aktywować Produkt FAQ w sklepie

Aby aktywować nową funkcję, wystarczy zaktualizować sklep i przejść w panelu sklepu do "Aplikacje" > "Produkt FAQ" > "Konfiguracja" i zaznaczyć opcję "Aktywuj". Po zapisaniu konfiguracji na karcie produktu pojawi się dodatkowa sekcja "Pytania do produktu".

Lista funkcji:

 • Dodanie sekcji "Pytania do produktu" na karcie produktu.
 • Możliwość dodania pytania przez klientów.
 • Formularz z obsługą captcha.
 • Akceptacja polityki prywatności.
 • Opcja wyrażenia zgody na publikację pytania i odpowiedzi.
 • Możliwość dodania własnych pytań przez sprzedawcę w panelu.
 • Obsługa wersji językowych.
 • Dodanie własnej odpowiedzi sprzedawcy.
 • Generowanie odpowiedzi z pomocą AI.
 • Notyfikacje o nowym zapytaniu w panelu.
 • Opcja automatycznego wysłania odpowiedzi do klienta z linkiem do produktu.
 • Link do zapytań bezpośrednio z produktu.

Wsparcie sztucznej inteligencji z SOTE AI

Oprócz funkcji dodawania własnej odpowiedzi istnieje możliwość dodania odpowiedzi z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Jeśli masz aktywną usługę SOTE AI Standard lub Pro, możesz jednym kliknięciem wygenerować odpowiedź. System AI przeanalizuje dane produktu i postara się odpowiedzieć na pytanie. Pamiętaj, aby zawsze czytać odpowiedzi i w razie konieczności je skorygować, tak, aby odpowiedź była jak najlepsza.

Funkcje AI:

 • Analiza i wykorzystanie danych produktu.
 • Opcja generowania różnych długości odpowiedzi.
 • Wsparcie dla GPT-4o.

Chat GPT-4o

Moduł "Produkt FAQ" wykorzystuje najnowszą wersję Chat GPT 4o, która daje dużo większe możliwości niż wcześniejsze wersje GPT-3.5 turbo i GPT-4. Dowiedz się więcej: GPT 4o w SOTESHOP

Podsumowanie

Nowa sekcja "Pytania do produktu" na karcie produktu oraz wsparcie sztucznej inteligencji SOTE AI to udogodnienia, które znacząco poprawiają doświadczenie klienta. Klienci mogą szybko uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, co zwiększa ich zaangażowanie i czas spędzony na stronie, a także poprawia pozycjonowanie SEO. Dzięki AI sprzedawcy mogą efektywnie zarządzać pytaniami, oszczędzając czas i dostarczając precyzyjne odpowiedzi.

Generuj zdjęcia i opisy AI bez limitów

Z usługą SOTE AI generujesz zdjęcia i opisy bez limitów, kiedy tylko chcesz. Możesz wygenerować wiele wersji i wybrać najlepsze wygenerowane dane. Dodatkowo możesz bezpłatnie użyć SOTE AI aż 100 razy, aby sprawdzić, jak działają funkcje sztucznej inteligencji w sklepie internetowym SOTESHOP.

Zamów SOTE AI i aktywuj system sztucznej inteligencji w swoim sklepie.

Zamów SOTE AI

Powiązane strony

Chat i Asystent AI w SOTESHOP. Rewolucja AI w obsłudze klienta.

Chat i Asystent AI w SOTESHOP. Rewolucja AI w obsłudze klienta.

19/06/2024
Mamy dla naszych klientów bardzo dobrą wiadomość i nowe rewolucyjne rozwiązanie, wykorzystujące sztuczną inteligencję: Chat AI. Dzięki temu rozwiązaniu, klienci sklepu będą mogli porozmawiać z Asystentem AI, ktory udzieli im informacji o produkcie i pomoże podjąć decyzję o zakupie. Nowa funkcja Chat AI dostępna jest w ramach SOTE AI PRO.
Najnowsza wersja Chat GPT 4o w SOTESHOP. Jeszcze lepsze opisy produktów z AI nawet do 20 000 znaków.

Najnowsza wersja Chat GPT 4o w SOTESHOP. Jeszcze lepsze opisy produktów z AI nawet do 20 000 znaków.

28/05/2024
W dniu 13 maja 2024 roku, OpenAI zaprezentowało przełomową wersję Chat GPT 4o. Zaledwie 10 dni później, wprowadzamy wsparcie dla tej zaawansowanej technologii dla SOTESHOP. Dzięki integracji z SOTE AI, nasi klienci mogą teraz tworzyć bardziej atrakcyjne opisy produktów i zarządzać danymi w swoich sklepach internetowych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć sztucznej inteligencji.
Nowe opisy produktów generowane przez SOTE AI. Teraz masz 5 gotowych rodzajów opisów AI.

Nowe opisy produktów generowane przez SOTE AI. Teraz masz 5 gotowych rodzajów opisów AI.

14/05/2024
Generowanie opisów produktów z SOTE AI znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wygenerować opis... albo 2 lub 3. Generowany opis AI za każdym razem jest inny i czasami trzeba wygenerować kilka, by znaleźć ten najlepszy. Aby ułatwić ten proces, dodaliśmy 3 nowe rodzaje (wszystkich jest 5) opisów, które generują różne rodzaje wyników, tak, aby można było wybrać to, co najbardziej pasuje do danego produktu
Wyszukiwanie AI i produkty sugerowane. Zobacz na przykładach działanie SOTE AI PRO.

Wyszukiwanie AI i produkty sugerowane. Zobacz na przykładach działanie SOTE AI PRO.

27/03/2024
W nowej usłudze SOTE AI PRO, sklep sklep wykorzystuje wyszukiwanie AI do sugerowania akcesoriów, produktów polecanych oraz produktów podobnych. Zobacz na przykładzie kilku sklepów z produktami z hurtowni, jak działają nowe funkcje SOTE AI PRO. Wykorzystaj je do lepszej prezentacji produktów powiązanych dla swoich klientów, budowania lepszego SEO i zwiększenia sprzedaży.