Nowe opisy produktów generowane przez SOTE AI. Teraz masz 5 gotowych rodzajów opisów AI.

14/05/2024

Generowanie opisów produktów z SOTE AI znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wygenerować opis... albo 2 lub 3. Generowany opis AI za każdym razem jest inny i czasami trzeba wygenerować kilka, by znaleźć ten najlepszy. Aby ułatwić ten proces, dodaliśmy 3 nowe rodzaje (wszystkich jest 5) opisów, które generują różne rodzaje wyników, tak, aby można było wybrać to, co najbardziej pasuje do danego produktu.

SOTE AI użyto już 20 985 razy!

Coraz więcej sklepów korzysta z SOTE AI i generuje treści do sklepu. Nie są to tylko opisy produktów, ale także posty na bloga, opisy kategorii, producentów, zdjęcia, produkty polecane, akcesoria, tłumaczenia i wiele innych. Sprawdź listę funkcji: SOTE AI.

Łącznie usługa SOTE AI została użyta przez naszych klientów: 20 985 razy (dane z 2024-05-09 godz. 12:00), a tempo nowych wywołań sukcesywnie wzrasta. Jeśli nie masz jeszcze usługi SOTE AI, to aktywuj usługę już dzisiaj.

Zamów SOTE AI i aktywuj system sztucznej inteligencji w swoim sklepie.

Zamów SOTE AI

Rodzaje opisów produktów SOTE AI

Poniżej lista 5 rodzajów opisów AI:

  1. Przejrzysty opis z podziałem na sekcje i wsparciem SEO
  2. Dłuższy opis tekstowy pod SEO
  3. Przedstaw czytelnie techniczne parametry produktu (Nowy)
  4. Podkreśl cechy i korzyści produktu (Nowy)
  5. Przedstaw wykorzystanie produktu (Nowy)

Nowe opisy można wykorzystać zarówno do stworzenia całego opisu, jak i jego elementów. Najlepszą metodą na poznanie ich, jest przetestowanie działania.

Jak aktywować nowe opisy produktów?

Jeśli korzystasz już z SOTE AI i chcesz skorzystać z nowych rodzajów opisów, nie musisz nawet aktualizować sklepu. Wystarczy, że wejdziesz w panelu sklepu z menu: "Administracja > Optymalizacja" i klikniesz: "Wyczyść pamięć podręczną". Po przejściu do generowania opisu produktu z SOTE AI, przy pierwszym użyciu system pobierze dostępne rodzaje opisów i od razu możesz je wykorzystać.

Generuj zdjęcia i opisy AI bez limitów

Z usługą SOTE AI generujesz zdjęcia i opisy bez limitów, kiedy tylko chcesz. Możesz wygenerować wiele wersji i wybrać najlepsze wygenerowane dane. Dodatkowo możesz bezpłatnie użyć SOTE AI aż 100 razy, aby sprawdzić, jak działają funkcje sztucznej inteligencji w sklepie internetowym SOTESHOP.

Zamów SOTE AI i aktywuj system sztucznej inteligencji w swoim sklepie.

Zamów SOTE AI

Powiązane strony

Podwójna autoryzacja 2FA w panelu sklepu

Podwójna autoryzacja 2FA w panelu sklepu

07/05/2024
Przypominamy, że ukazała się ważna aktualizacja związana z bezpieczeństwem sklepu, która wprowadza podwójną autoryzację przy logowaniu do panelu sklepu. Po aktualizacji sklepu nowe funkcje bezpieczeństwa zostaną automatycznie aktywowane. Zaktualizuj i zabezpiecz swój sklep.
Wyszukiwanie AI i produkty sugerowane. Zobacz na przykładach działanie SOTE AI PRO.

Wyszukiwanie AI i produkty sugerowane. Zobacz na przykładach działanie SOTE AI PRO.

27/03/2024
W nowej usłudze SOTE AI PRO, sklep sklep wykorzystuje wyszukiwanie AI do sugerowania akcesoriów, produktów polecanych oraz produktów podobnych. Zobacz na przykładzie kilku sklepów z produktami z hurtowni, jak działają nowe funkcje SOTE AI PRO. Wykorzystaj je do lepszej prezentacji produktów powiązanych dla swoich klientów, budowania lepszego SEO i zwiększenia sprzedaży.
Produkty polecane, akcesoria i produkty podobne generowane przez SOTE AI PRO

Produkty polecane, akcesoria i produkty podobne generowane przez SOTE AI PRO

22/03/2024
Mamy dla naszych klientów bardzo dobrą wiadomość, która całkowicie zmienia zasady gry i wprowadza wykorzystanie sztucznej inteligencji w sklepie na zupełnie nowy poziom. Wprowadziliśmy nową usługę SOTE AI PRO, dzięki której, nie tylko wygenerujesz opis produktu, kategorii, producenta, stworzysz wpis na blogu wraz ze zdjęciami lub przetłumaczysz strony HTML, ale także otrzymasz sugestie akcesoriów, produktów polecanych oraz podobnych produktów wygenerowanych przez sztuczną inteligencję. Nowa technologia to także inny wymiar SEO i ogromna przewaga nad konkurencją.
SOTE AI - Generowanie opisów produktów, artykułów do bloga i tłumaczeń z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI)

SOTE AI - Generowanie opisów produktów, artykułów do bloga i tłumaczeń z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI)

08/12/2023
Po wielu miesiącach pracy przygotowaliśmy innowacyjną usługę dla naszych klientów SOTE AI. To potężne narzędzie wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI), wspierające prowadzenie sklepu internetowego. Jest w pełni zintegrowane z programem SOTESHOP, dzięki czemu bezpośrednio z panelu sklepu wygenerujesz opisy produktów, wpisy na bloga i tłumaczenia. Usługę można przetestować za darmo.