Notyfikacje w panelu sklepu. Nowe zamówienia, recenzje, konfiguracja.

20/01/2022

Dodaliśmy do SOTESHOP 8 notyfikacje w panelu administracyjnym. Jeśli pojawi się nowe zamówienie, płatność, recenzja lub wymagana będzie zmiana konfiguracji sklepu, pojawi się informacja z komunikatem. Notyfikacje dostępne są w standardzie dla wszystkich sklepów.

Notyfikacje pojawiają się automatycznie po aktualizacji sklepu w prawym górnym rogu w panelu sklepu. Możemy powiadomienie odczytać od razu, po kliknięciu ikonki dzwonka lub przejść do listy wszystkich komunikatów klikając "Pokaż wszystkie". Dodatkowo mamy opcję konfiguracji, które powiadomienia mają się pojawiać.

Notyfikacje podzielone są na 3 grupy wg ważności oznaczane różnymi kolorami:

  • informacyjne - niebieski
  • ważne - pomarańczowy
  • bardzo ważne - czerwony

Dzięki temu najważniejsze notyfikacje są najwyżej na liście, tak, abyśmy ich nie przeoczyli. Np. jeśli pojawi się problem z wykonaniem harmonogramu zadań lub pocztą, to odpowiednia informacja pojawi się w notyfikacjach.

Lista notyfikacji

Lista aktualnych notyfikacji:

SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

13/02/2022
Razem z wprowadzeniem wersji 8 zmieniliśmy ofertę na SOTESHOP, ale dla klientów, którzy są z nami od lat, zawsze mamy specjalne warunki. Sprawdź indywidualny rabat dla swojego sklepu.
SOTESHOP PRO. Jak pobrać darmowe dodatki do sklepu?

SOTESHOP PRO. Jak pobrać darmowe dodatki do sklepu?

26/11/2021
SOTESHOP PRO to nowa usługa, dzięki której nie musisz osobno płacić za dodatkowe aplikacje z WebStore. Możesz wybrać te, które potrzebujesz lub wszystkie razem, o wartości ponad 18 000 zł netto, i wszystko zamówisz za darmo.
Sklep internetowy SOTESHOP 8.0.3

Sklep internetowy SOTESHOP 8.0.3

05/01/2022
Ukazały się nowe wersje SOTESHOP 8.0.3 i SOTESHOP 7.8.4. Od poprzedniej aktualizacji wprowadziliśmy łącznie 26 usprawnień w obu wersjach, w tym uaktualnienie Allegro dla wersji 8 i nowa wersja bloga z lepszym SEO i wsparciem pozycjonowania.