Nowa grafika "Climb" dla sklepu internetowego SOTESHOP.

30/11/2022

Przygotowaliśmy nową grafikę o nazwie "Climb" dla sklepu internetowego SOTESHOP 8. To, co wyróżnia ten projekt, poza pięknym designem, to prezentacja strony na całym ekranie i wiele interaktywnych dobrze dobranych elementów. Sklep z taką grafiką z pewnością wyróżni się na tle innych stron.

Grafika "Climb" - sklep internetowy SOTESHOP

Zobacz nową grafikę online. Grafika Climb zaprojektowana jest tak, aby dobrze prezentowała się zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i dużych ekranach.

Grafika Climb

Edycja grafiki

Grafika Climb ma rozbudowaną edycję i konfigurację w panelu sklepu. Szczegółowe informacje doyczące edycji grafiki znajdują się w dokumentacji wdrożenia dla Webmasterów: Grafika Climb

Jeśli potrzebujesz nowej grafiki do sklepu, sprawdź graficzne projekty indywidualne.

Projekty indywidualne

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa grafika "Watch" dla sklepu internetowego SOTESHOP.

06/09/2022
Przygotowaliśmy nową grafikę o nazwie "Watch" dla sklepu internetowego SOTESHOP. To, co wyróżnia ten projekt, poza pięknym designem, to prezentacja strony na całym ekranie i wiele interaktywnych dobrze dobranych elementów. Sklep z taką grafiką z pewnością wyróżni się na tle innych stron.

Nowa usługa "Sklep internetowy SOTESHOP 8 Start" już od 45 zł miesięcznie razem z hostingiem i domeną.

28/11/2022
Dodaliśmy nową usługę SOTESHOP 8 Start. Objemuje ona nie tylko sklep internetowy, ale także hosting i darmową domenę. Jest przeznaczona dla firm, które rozpoczynają swoją działalność w internecie, ale dostępna jest także dla naszych stałych klientów, którzy chcą otworzyć kolejny sklep internetowy.

Dodanie video do sklepu zwiększa sprzedaż średnio o 9.5%.

27/10/2022
Sklep zawierający materiały video, nie tylko wygląda atrakcyjniej, ale ma większą sprzedaż. Według danych Amazon, dodanie video do produktów powoduje wzrost sprzedaży średnio o 9.5%. Dowiedz się, jak dodać video do sklepu i atrakcyjniej zaprezentować ofertę