Nowa grafika "Watch" dla sklepu internetowego SOTESHOP.

06/09/2022

Przygotowaliśmy nową grafikę o nazwie "Watch" dla sklepu internetowego SOTESHOP 8. To, co wyróżnia ten projekt, poza pięknym designem, to prezentacja strony na całym ekranie i wiele interaktywnych dobrze dobranych elementów. Sklep z taką grafiką z pewnością wyróżni się na tle innych stron.

Grafika "Watch" sklepu internetowego

Zobacz nową grafikę online. Grafika Watch zaprojektowana jest tak, aby dobrze prezentowała się zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i dużych ekranach.

Grafika Watch


Grafika Watch będzie dostępna w standardzie oprogramowania sklepu internetowego SOTESHOP na początku października 2022. Jeśli chcesz otrzymać grafikę wcześniej i wdrożyć ją we własnym zakresie, napisz na adres office@sote.pl

Dokumentacja wdrożenia dla Webmasterów: Grafika Watch

Cena indywidualnego projektu graficznego na podstawie jednego ze standardowych tematów graficznych to 2800 zł netto. Indywidualny projekt graficzny na podstawie grafiki Watch to koszt 1500 zł netto.

Sprawdź profesjonalną usługę wdrożenia grafiki Watch przez zespół SOTE.

Zamów wdrożenie grafiki Watch

Powiązane strony

Tallo.shop - profesjonalna grafika w sklepie internetowym. Zobacz wdrożenie projektu.

Tallo.shop - profesjonalna grafika w sklepie internetowym. Zobacz wdrożenie projektu.

28/06/2022
Kupowanie mebli dla dzieci to przyjemność. Piękne wzory, naturalne materiały, wygodna konstrukcja - teraz jeszcze trzeba to pokazać w sklepie internetowym. Takimi wdrożeniami, zajmujemy się, jako zespół SOTE, z radością.
NextCoffee - nowoczesny sklep internetowy. Zobacz wdrożenie projektu.

NextCoffee - nowoczesny sklep internetowy. Zobacz wdrożenie projektu.

07/06/2022
Nowy design i nowoczesna prezentacja dla naszego długoletniego klienta NextCoffee. W temacie kawy wszystko musi być profesjonalne i rzetelnie przedstawione. Tu nie ma miejsca na kompromisy.
Nowoczesna grafika w sklepie internetowym Koris. Zobacz wdrożenie sklepu.

Nowoczesna grafika w sklepie internetowym Koris. Zobacz wdrożenie sklepu.

14/04/2022
Grafika sklepu internetowego ma duże znaczeie. Może przekonać klientów o tym, że produkt jest wart swojej ceny, a sklep godny zaufania. Dlatego projekt graficzny sklepu internetowego powinien współgrać z tym, co jest w tym sklepie sprzedawane.