Dodanie video do sklepu zwiększa sprzedaż średnio o 9.5%.

27/10/2022

Sklep zawierający materiały video, nie tylko wygląda atrakcyjniej, ale ma większą sprzedaż. Według danych Amazon, dodanie video do produktów powoduje wzrost sprzedaży średnio o 9.5%. Dowiedz się, jak dodać video do sklepu i atrakcyjniej zaprezentować ofertę.

Jedno video zmienia wszystko

Nawet jedno krótkie video dodane do produktu, może zmienic wszystko. Szczególnie jeśli wykorzystamy galerię video w sklepie, która pozwala na prezentację krótkiego filmu od razu po wejściu na kartę produktu.

Jeśli połączyć to z dobrymi informacjami i zdjęciami, możemy wygrać walkę o czas klienta i zatrzymać go dłużej na stronie. Dłuższy czas klienta w sklepie, to nie tylko szansa na większą sprzedaż, ale jest to także jeden z naważniejszych parametrów odczytywanych przez Google, który ma wpływ na pozycję sklepu w wynikach wyszukiwania.

Dowiedz się więcej o galerii produktów: Galeria video produktów

Video z prezentacją grafiki Watch

Zobacz prezentację grafiki Watch w formie video. Możesz ją też obejrzeć pod adresem watch.demo.soteshop.pl. Grafika Watch jest w standardzie sklepu internetowego SOTESHOP 8.

Zwiększ sprzedaż w sklepie

Wg danych Amazon (Amazon Brand Conference 10/2022) produkty z video cieszą się większym zainteresowaniem. Aż 67% użytkowników jest zainteresowanych materiałami wideo i chcieliby je widzieć na karcie produktu wraz z innymi dodatkowymi informacjami. Produkty z materiałami video generują średnio o 9.5% większą sprzedaż w porównaniu do produktów, które tych materiałów nie mają.

Każdy może dodać video

Nie trzeba być filmowcem, ani zatrudniać agencji, aby przygotować video do sklepu. Wystarczy telefon i kilka krótkich ujęć. Film powie dużo więcej niż same zdjęcia. Buduje zaufanie i pokazuje realny produkt. Wiele platform wymaga pięknych studyjnych zdjęć, które często nijak się mają do rzeczywistości, a to na niej zależy klientom najbardziej. Video najlepiej oddaje rzeczywiste cechy produktu.

Banery video i rabat 40%

Banery video to element, który pojawia się na głównej stronie sklepu. To najlepsza wizytówka i okazja, by zwrócić uwagę klienta. Jest to element, który ma bardzo duży wpływ na odbiór i emocje klienta. Warto to wykorzystać, tym bardziej, że niewiele firm posiada opcję dodania go na stronie. W SOTESHOP każdy sklep (w wersji 8) ma opcję dodania banerów video w standardzie.

Jeśli chcesz, aby nasz zespół przygotował dla Ciebie piękne banery video, które będą dodatkowo zoptymalizowane, żeby nie miały dużej objętości i pasowały do sklepu, skorzystaj z naszej oferty. Do 15 listopada można zamówić 3 banery wideo z rabatem 40%.

Zamów 3 profesjonalne banery video

Zamów banery video

Zobacz przykłady banerów video w sklepie SOTESHOP:

Aktualizacja grafiki

Aktualizacja grafiki "Moda". Banery video.

07/07/2021
Dostosowaliśmy grafikę “Moda” do lepszej prezentacji banerów video. Banery video dostępne są także dla innych grafik. Obejrzyj przykłady i skorzystaj z nowej funkcji.
Banery. Mała zmiana, duży efekt.

Banery. Mała zmiana, duży efekt.

28/06/2021
Zmieniliśmy algorytm wyświetlania banerów, aktualnie system pamięta, jakie banery były już wyświetlane danemu użytkownikowi i wyświetla mu nowe.
Banery video w sklepie internetowym

Banery video w sklepie internetowym

02/06/2021
Materiały video w sklepie to przyszłość. Podobno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów, ale to video opowiada całą historię. Dlatego dodaliśmy do sklepu internetowego nową funkcję: banery video. Za darmo. W standardzie. Dla wszystkich.