Nowa integracja Allegro ze sklepem SOTE

05/06/2019

Z początkiem czerwca Allegro wycofało aktualny system integracji sklepów, który został zastąpiony nowym systemem. Stara wersja przestaje działać, a co za tym idzie, nie będzie działać integracja sklepu z Allegro.

Dzisiaj ukazała się nowa wersja SOTESHOP 7.5.2, która zawiera aktualizację dostosowaną do nowych zmian. Aby nadal korzystać z integracji Allegro, wystarczy zaktualizować sklep.

Zmiany w integracji Allegro w panelu

Jak zdobyć Client ID i Client Secret od Allegro?

Zobacz jak krok po kroku skonigurować Allegro REST API w konfiguracji sklepu SOTESHOP -> https://www.sote.pl/docs/allegro-integracja

Cenniki dostaw

Zaszły zmiany w cennikach dostaw, podczas edycji lub wystawiania nowej aukcji, należy dodać nowy cennik dostaw. Poprzednio utworzone cenniki dostaw nie będa dostępne. Zmiany te narzucone są przez nowe REST API Allegro. Wszystkie dotąd wystawione aukcje, bedą działać prawidłowo. Cenniki dostaw można zmieniać w Panel administracyjny -> Konfiguracja -> Konfiguracja modułów -> Allegro -> Cenniki dostaw.

Zdjęcia w aukcji

Podczas wystawiania aukcji zdjęcia produktu nie pokazują się od razu w formularzu, należy je przed wysłaniem aukcji wybrać.

Jeśli nie masz już dostępu do aktualizacji:

Jak zaktualizować sklep: Dokumentacja