Wyszukiwanie AI i produkty sugerowane. Zobacz na przykładach działanie SOTE AI PRO.

27/03/2024

W nowej usłudze SOTE AI PRO, sklep sklep wykorzystuje wyszukiwanie AI do sugerowania akcesoriów, produktów polecanych oraz produktów podobnych. Zobacz na przykładzie kilku sklepów z produktami z hurtowni, jak działają nowe funkcje SOTE AI PRO. Wykorzystaj je do lepszej prezentacji produktów powiązanych dla swoich klientów, budowania lepszego SEO i zwiększenia sprzedaży.

Wysukiwanie AI

Zamów SOTE AI Standard lub PRO i wykorzystaj sztuczną inteligencję do prowadzenia swojego sklepu internetowego.

Zamow SOTE AI PRO

Obejrzyj wideo, które pokazuje wykorzystanie wyszukiwania AI do generowania produktów sugerowanych na przykładowych sklepach z ofertą z hurtowni.

Produkty polecane i podobne

Wraz z wydaniem nowych funkcji SOTE AI PRO dodaliśmy opcję pokazywania produktów podobnych na karcie produktu. Czyli teraz można pokazywać zarówno akcesoria, produkty polecane, jak i podobne.

Co w sytuacji, kiedy nie chcemy pokazywać osobno produktów podobnych, ale chcemy wyszukać produkty podobne z AI i pokazać je w ramach produktów polecanych? Nic prostszego - wystarczy, że wyszukując z AI produkty polecane, nie wpiszemy wyszukiwanej frazy i klikniemy "Generuj dane z SOTE AI". Wtedy system wyszuka i zasugeruje nam produkty podobne.

SOTE AI Standard i PRO

Wykorzystanie SOTE AI w wersji Standard i PRO może znacznie uprościć pracę nad sklepem, a korzystanie z nowych funkcji AI jest bardzo proste. Wykorzystaj moc sztucznej inteligencji w swoim sklepie już dzisiaj.

Zamów SOTE AI Standard lub PRO i wykorzystaj sztuczną inteligencję do prowadzenia swojego sklepu internetowego.

Zamow SOTE AI PRO

Powiązane strony

Produkty polecane, akcesoria i produkty podobne generowane przez SOTE AI PRO

Produkty polecane, akcesoria i produkty podobne generowane przez SOTE AI PRO

22/03/2024
Mamy dla naszych klientów bardzo dobrą wiadomość, która całkowicie zmienia zasady gry i wprowadza wykorzystanie sztucznej inteligencji w sklepie na zupełnie nowy poziom. Wprowadziliśmy nową usługę SOTE AI PRO, dzięki której, nie tylko wygenerujesz opis produktu, kategorii, producenta, stworzysz wpis na blogu wraz ze zdjęciami lub przetłumaczysz strony HTML, ale także otrzymasz sugestie akcesoriów, produktów polecanych oraz podobnych produktów wygenerowanych przez sztuczną inteligencję. Nowa technologia to także inny wymiar SEO i ogromna przewaga nad konkurencją.
Generowanie zdjęć do bloga z SOTE AI

Generowanie zdjęć do bloga z SOTE AI

08/02/2024
Blog jest ważnym elementem sklepu internetowego i warto dzielić się z klientami wiedzą i informacjami z branży. Czasami jednak, dodając nowy wpis, brakuje nam ilustracji, która reprezentowałaby poruszany temat. Teraz z pomocą przychodzi sztuczna inteligencja. System generowania wizualizacji, dostępny w SOTE AI, nie tylko stworzy odpowiedni obraz, ale także przeczyta napisany artykuł i zaproponuje zdjęcie pasujące do treści
Nowe funkcje SOTE AI. Generowanie opisu kategorii, nowe tłumaczenia i pozycjonowanie z AI.

Nowe funkcje SOTE AI. Generowanie opisu kategorii, nowe tłumaczenia i pozycjonowanie z AI.

18/01/2024
Wprowadziliśmy nowe funkcjonalności do naszego systemu SOTE AI, który jest zintegrowany z SOTESHOP. Dzięki tym zmianom, możliwe jest generowanie przez AI opisów kategorii, tłumaczenie nowych elementów sklepu, a także tworzenie opisów meta dla celów pozycjonowania. Zachęcamy do aktywacji SOTE AI, aby w pełni wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji w codziennej pracy, co przyczyni się do oszczędności czasu i redukcji kosztów.