Nowe usługi graficzne SOTE

19/11/2018

Nowa grafika indywidualna sklepu
Tworzymy piękne projekty dostosowane do naszego oprogramowania. Robimy to szybko i mamy w tym bardzo duże doświadczenie. Odpowiadając na zapytania naszych klientów, dodaliśmy nową tańszą usługę podstawowego projektu graficznego w cenie 1500 zł netto.

Zamów: Indywidualny projekt graficzny

Reklamowe banery graficzne AdWords
Jeśli chcesz dotrzeć do nowych klientów, korzystając np. z reklam Google, stworzymy dla Ciebie banery reklamowe. Piękny projekt, banery dopasowane do grafiki sklepu i co najważniejsze zawierające przekaz, z którym chcemy dotrzeć do klientów. Czy wiesz, że reklama graficzna w Google kosztuje zazwyczaj mniej niż tekstowa? Postaw na nasze doświadczenie i reklamuj się skuteczniej.

Banery do sklepu
Nadchodzą święta i jest to idealna okazja, by dodać nową ofertę do sklepu. Wyróżnij ją prezentując piękne graficznie banery na stronie głównej sklepu.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Nowa wersja SOTESHOP 8

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.
Nowa grafika Futura w sklepie internetowym SOTESHOP 8.

Nowa grafika Futura w sklepie internetowym SOTESHOP 8.

09/11/2021
Dodaliśmy do standardu sklepu internetowego SOTESHOP 8 nową grafikę o nazwie Futura. Nawiązuje ona do futurystycznej wizji przyszłości, która jest bardzo blisko. Wykorzystuje ciemne kolory tła i jasne teksty. Grafika dostępna jest za darmo dla wszystkich sklepów w wersji SOTESHOP 8.
Jak założyć sklep internetowy -  kompleksowy poradnik.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.