Nowy cennik integracji sklepu z hurtowniami. Niższe ceny dla wdrożeń indywidualnych.

30/08/2022

Od 05.09.2022 zmieniają się zasady integracji z hurtowniami dla sklepów internetowych SOTESHOP. Kiedy wszyscy wokół podnoszą ceny, my obniżamy, tak żeby zaoferować najlepsze rozwiązania naszym klientom, nie tylko techniczne, ale także cenowe.

Integracje z hurtowniami

Dlaczego nasza oferta jest inna?

Standardem na platformach sklepowych jest pobieranie opłat za integracje z hurtowniami np. 100 zł miesięcznie za każdą hurtownię. Łatwo policzyć, że 3 hurtownie, to dodatkowo ponad 3000 zł rocznie. Co więcej, często wiąże się to z ograniczeniami wykonywania importów i limitami, za których zwiększenie trzeba dodatkowo płacić.

W SOTE udostępniamy gotowe integracje w WebStore za opłatą jednorazową (350 zł netto) dla sklepów w wersji SOTESHOP Standard i za darmo dla sklepów w wersji Pro i VIP. Dla gotowych integracji nie ma dodatkowych opłat abonamentowych.

Promocja! Darmowa integracja do 4 września 2022.

Dodatkowo przedłużamy promocję do końca tygodnia, do niedzieli 4 września 2022 do godz 23:59 na darmową integrację z nową hurtownią. Wybierz abonament SOTESHOP Pro lub VIP, a my wykonamy dla twojego sklepu darmową integrację z hurtownią.

Integracje indywidualne

Jeśli nie mamy w webstore gotowej integracji z daną hurtownią, to można wykonać taką integrację na indywidualne zamówienie. Cena wdrożenia zależy od wersji sklepu (dotyczy okresu po promocji - od 5 września 2022).

SOTESHOP Standard

  • Integracja z nową hurtownią: 1200 zł netto (1440 zł netto)
  • Opłata miesięczna 60 zł netto *)

SOTESHOP Pro i VIP

  • Integracja z nową hurtownią: 850 zł netto (1440 zł netto)
  • Opłata miesięczna 60 zł netto *)

*) Jeśli hurtownia dodana będzie do WebStore to nie ma opłaty abonamentowej. Opłata abonamentowa dotyczy tylko rozwiązań indywidualnych, które nie są dodawane do WebStore jako dodatek dla wszystkich sklepów. Opłata ta jest doliczana do opłat za sklep zgodnie z okresem rozliczeniowym.

Nowy sklep i podwójne korzyści

Wykorzystaj import z hurtowni do stworzenia nowej oferty. Możesz też założyć nowy sklep w wersji Pro lub VIP i podwójnie skorzystać z promocji. Darmowe importy indywidualne można wykorzystać w kilku swoich sklepach.

Jeśli masz pytania dotyczące hurtowni lub sklepu, napisz do nas na adres office@sote.pl lub zadaj pytanie na czacie online.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Darmowa integracja sklepu z wybraną hurtownią.

Darmowa integracja sklepu z wybraną hurtownią.

13/06/2022
W sklepie internetowym SOTESHOP 8 dodaliśmy nowy system importu danych i integracji z hurtowniami. Do sklepów w wersji Pro lub VIP dodamy wybraną hurtownię bez żadnych dodatkowych opłat.
Hurtownie w Polsce. Lista 675 hurtowni z podziałem na kategorie oraz rankingiem popularności. Raport SOTE 2022.

Hurtownie w Polsce. Lista 675 hurtowni z podziałem na kategorie oraz rankingiem popularności. Raport SOTE 2022.

03/07/2022
Przygotowaliśmy listę 675 hurtowni działających w Polsce wraz z podziałem na kategorie i rankingiem popularności. Znajdź hurtownię ze swojej branży i rozpocznij sprzedaż w internecie. Poszukaj inspiracji i nowych produktów.
SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

13/02/2022
Razem z wprowadzeniem wersji 8 zmieniliśmy ofertę na SOTESHOP, ale dla klientów, którzy są z nami od lat, zawsze mamy specjalne warunki. Sprawdź indywidualny rabat dla swojego sklepu.