Darmowa integracja sklepu z wybraną hurtownią.

13/06/2022

W sklepie internetowym SOTESHOP 8 dodaliśmy nowy system importu danych i integracji z hurtowniami. Do sklepów w wersji Pro lub VIP dodamy wybraną hurtownię bez żadnych dodatkowych opłat.

Darmowa integracja z hurtownią.

Integracja z hurtownią

Integracja z hurtownią pozwala nie tylko na import danych produktów od dostawcy do sklepu, ale też na cykliczną automatyczną zmianę cen i stanów magazynowych. Nowe narzędzie do integracji z hurtowniami dodane w wersji 8 usprawnia w znacznym stopniu pracę związaną z obsługą sklepu. Można poszerzyć asortyment sklepu, a tym samym uatrakcyjnić jego ofertę.

W naszym webstore są różne hurtownie do wyboru: Lista hurtowni. Każda z tych aplikacji jest dostępna bezpłatnie dla wersji Pro i VIP. Jeśli jednak chcesz zintegrować się z inną hurtownią, napisz do nas na office@sote.pl Dla wersji SOTESHOP PRO lub VIP wybraną hurtownię zintegrujemy ze sklepem bez żadnych opłat. Warunkiem jest udostępnienie przez tę hurtownię danych o produktach w formie .xml lub .csv

Hurtownie w Polsce

Jeśli nie wiesz, jaką hurtownię wybrać dla swojego sklepu, sprawdź raport SOTE zawierający 675 hurtowni działających na polskim rynku. Wybierz kategorię i sprawdź ranking popularności hurtowni: Hurtownie w Polsce

SOTESHOP Standard

Jeśli Twój sklep jest w wersji Standard, napisz do nas na email office@sote.pl. Wyślemy Ci ofertę przejścia na usługę SOTESHOP PRO lub VIP, tak by Twój sklep mógł skorzystać z możliwości integracji z hurtownią, a także ze wszystkich innych aplikacji z webstore, które w PRO i VIP są za darmo.

Promocja jest ważna do 04.09.2022. W ramach promocji integrujemy 1 wybraną hurtownię.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Hurtownie: Sollux, Sotto Luce, Lange Łukaszuk. Automatyczny import danych.

Hurtownie: Sollux, Sotto Luce, Lange Łukaszuk. Automatyczny import danych.

01/06/2022
Nowe hurtownie w ofercie SOTE: Sollux - polski producent lamp, Sotto Luce - lampy sufitowe, podłogowe, stołowe i inne, Lange Łukaszuk - hurtownia z branży narzędziowej i elektrotechnicznej. Zaimportuj automatycznie nowe produkty z hurtowni do sklepu.
Hurtownie: Eko-light, Boss of Toys, Leker. Dodaj nowe produkty do swojego sklepu.

Hurtownie: Eko-light, Boss of Toys, Leker. Dodaj nowe produkty do swojego sklepu.

20/05/2022
Nowe hurtownie w ofercie SOTE: Eko-light - oświetlenie i dekoracja domu, Boss of Toys - produkty lifestyle'owe przeznaczonych dla dorosłych, Leker - markowe zabawki. Dodaj nowe produkty z wybranej hurtowni i automatycznie aktualizuj ofertę sklepu.
Hurtownie: Neneko, Marini, Eurofirany. Zintegruj sklep z wybraną hurtownią.

Hurtownie: Neneko, Marini, Eurofirany. Zintegruj sklep z wybraną hurtownią.

18/05/2022
Nowe hurtownie w ofercie SOTE: Neneko - artykuły i zabawki dla dzieci, Marini - artykuły dla dzieci i niemowląt, Eurofirany - hurtownia zajmująca się dostawą firan, zasłon, rolet, pościeli i narzut. Zintegruj swój sklep z wybraną hurtownią i automatycznie aktualizuj ofertę sklepu.