OpenAI wprowadza system Prepaid dla generowania treści AI

21/02/2024

Usługa SOTE AI, generowania treści z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, korzysta z systemu OpenAI, który wprowadza system rozliczeń prepaid (przedpłat). Jest to ważna zmiana i, zarówno dla istniejących kont OpenAI, jak i nowych, należy się do niej dostosować, aby zapewnić poprawną pracę integracji OpenAI i SOTE AI.

Komunikat OpenAI dotyczący systemu Prepaid

"Zaktualizowaliśmy system rozliczeń dla Twojego konta OpenAI API. Zamiast otrzymywać fakturę na koniec miesiąca, teraz będziesz musiał wcześniej zakupić kredyty, aby korzystać z API. Możesz dodać kredyty do swojego konta, odwiedzając stronę rozliczeń. Aby dowiedzieć się więcej o płatnościach prepaid, zapoznaj się z tym artykułem w centrum pomocy: OpenAI Prepaid. Zmiana dotyczy tylko Twojego konta OpenAI API i Playground. Nie wpływa to na subskrypcje ChatGPT Plus."

Doładuj konto OpenAI

Jeśli korzystasz już z usługi SOTE AI, przejdź do systemu bilingowego OpenAI i dodaj środki np. 10 USD. Minimalna wartość to 5 USD, maksymalna (na dzień 2024-02-21) wynosi 50-500 USD, ale wartość ta będzie aktulizowana i może być inna dla różnych kont OpenAI. Jeśli zakładasz nowe konto OpenAI, dodaj środki po założeniu konta.

Uaktualniona dokumentacja, jak założyć konto OpenAI: Generowania klucza OpenAI

Generuj zdjęcia i opisy AI bez limitów

Z usługą SOTE AI generujesz zdjęcia i opisy bez limitów, kiedy tylko chcesz. Możesz wygenerować wiele wersji i wybrać najlepsze wygenerowane dane. Dodatkowo możesz bezpłatnie użyć SOTE AI aż 100 razy, aby sprawdzić, jak działają funkcje sztucznej inteligencji w sklepie internetowym SOTESHOP.

Zamów SOTE AI i aktywuj system sztucznej inteligencji w swoim sklepie.

Zamow SOTE AI

Powiązane strony

Generowanie zdjęć do bloga z SOTE AI

Generowanie zdjęć do bloga z SOTE AI

08/02/2024
Blog jest ważnym elementem sklepu internetowego i warto dzielić się z klientami wiedzą i informacjami z branży. Czasami jednak, dodając nowy wpis, brakuje nam ilustracji, która reprezentowałaby poruszany temat. Teraz z pomocą przychodzi sztuczna inteligencja. System generowania wizualizacji, dostępny w SOTE AI, nie tylko stworzy odpowiedni obraz, ale także przeczyta napisany artykuł i zaproponuje zdjęcie pasujące do treści
Wygeneruj opis producenta z SOTE AI

Wygeneruj opis producenta z SOTE AI

31/01/2024
Dodaliśmy kolejną funkcję SOTE AI wspomagającą pracę nad sklepem: generowanie opisu producenta z AI. Wykorzystaj moc sztucznej inteligencji, by usprawnić prowadzenie sklepu. Wypróbuj za darmo nową funkcję.
Nowe funkcje SOTE AI. Generowanie opisu kategorii, nowe tłumaczenia i pozycjonowanie z AI.

Nowe funkcje SOTE AI. Generowanie opisu kategorii, nowe tłumaczenia i pozycjonowanie z AI.

18/01/2024
Wprowadziliśmy nowe funkcjonalności do naszego systemu SOTE AI, który jest zintegrowany z SOTESHOP. Dzięki tym zmianom, możliwe jest generowanie przez AI opisów kategorii, tłumaczenie nowych elementów sklepu, a także tworzenie opisów meta dla celów pozycjonowania. Zachęcamy do aktywacji SOTE AI, aby w pełni wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji w codziennej pracy, co przyczyni się do oszczędności czasu i redukcji kosztów.