Promuj produkty wybranych marek

02/06/2016

Wydaliśmy nową aplikacje “Baner Producentów", która pozwala na atrakcyjną prezentację logotypów producentów w formie przesuwnego baneru na głównej stronie sklepu. Logotypy mogą być podlinkowane do listy produktów danego producenta, dzięki czemu mogą Państwo promować produkty wybranych marek. Dodatek działa tylko dla tematów responsywnych.

Zamów dodatek: Baner Producentów

Prezentacja modułu banerów producentów w sklepie internetowym w temacie responsive

Darmowa aktualizacja dodatku

Wcześniejsza wersja dodatku “Baner producentów” działa na tematach, które nie były responsywne. Nowa wersja jest dostosowana do urządzeń mobilnych i jest wykonana w technologii RWD. Stara aplikacja została wycofana, a w jej miejsce stworzyliśmy nowy dodatek.

Firmy, które zakupiły wcześniejszą wersję dodatku “Baner producentów”, mogą otrzymać nową aplikację bezpłatnie. Warunkiem otrzymania darmowej aplikacji, jest złożenie zamówienia na naszej stronie do 31 sierpnia 2016 roku oraz posiadanie najnowszej wersji sklepu. W polu uwagi w zamówieniu prosimy wpisać: "Mam wcześniejszą wersję." Darmową aktualizację można zainstalować tylko w sklepie, w którym wcześniej była instalowana starsza wersja dodatku.