Regulamin sklepu internetowego

17/12/2020

Bezpieczny sklep to nie tylko dobry program i bezpieczne przechowywanie danych, ale także dobry regulamin i polityka prywatności sklepu.

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z kancelarią mecenasa Arkadiusza Jaskuły z Poznania. Celem naszej współpracy jest zapewnienie naszym klientom rozwiązań dostosowanych do zmieniającego się prawa, w szczególności dotyczącego branży e-commerce.

Dodatkowo przygotowaliśmy gotowe pakiety z regulaminem i polityką prywatności dostosowane do naszego oprogramowania i zgodne z aktualnym prawem.

Dobrze napisane regulamin i polityka prywatności pozwalają bezpiecznie prowadzić działalność, ale też jasno przedstawiają zasady zakupów klientom sklepu.

Jeśli masz w swoim sklepie dawno nieuaktualniany regulamin lub korzystasz z „gotowca” ściągniętego z internetu, nie ryzykuj, skorzystaj z profesjonalnej oferty.

Zamów profesjonalny regulamin dla swojego sklepu internetowego

Powiązane strony


Kancelaria Adwokacka Arkadiusza Jaskuły od ponad dekady z powodzeniem świadczy usługi dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Oferowane usługi odnoszą się zarówno do wszelkich przejawów „zewnętrznej aktywności” przedsiębiorstwa (reprezentacja klientów w toku negocjacji, opracowywanie dokumentacji kontraktowych, ochrona interesów w ramach postępowań sądowych i administracyjnych) jak również do „wymiaru wewnętrznego” (przygotowywanie projektów uchwał, regulaminów, tworzenie i zarządzanie dokumentacją korporacyjną).

Strona kancelarii: www.adwokat-jaskula.pl

Regulamin sklepu - wersja angielska.

Regulamin sklepu - wersja angielska.

28/01/2021
Nowa usługa. Regulamin w wersji angielskiej. Sprzedając poza granicami Polski, należy pamiętać o dodaniu aktualnego regulaminu sklepu i polityki prywatności w wersji angielskiej. Dodając regulamin i politykę prywatności w wersji angielskiej, powinniśmy posiadać tłumaczenie przysięgłe. Dodatkowo należy pamiętać o aktualizacji dokumentów w przypadku zmiany prawa, nie tylko w wersji polskiej, ale także tłumaczeń.
Zmiany VAT od 1 lipca 2021. Aktualizacja sklepu.

Zmiany VAT od 1 lipca 2021. Aktualizacja sklepu.

23/08/2021
Wydaliśmy aktualizację dotyczącą naliczania VAT dla transakcji w obrębie Unii Europejskiej. Ma to związek ze zmianami prawnymi, które weszły w życie 1 lipca 2021 r. Aktualizacja umożliwia naliczanie VAT w transakcjach międzynarodowych zgodnie z nowymi przepisami. Główna zmiana polega na tym, że klienci z UE dokonują zakupów ze stawką VAT obowiązującą w ich kraju. Do tej pory była naliczana stawka VAT wg kraju sprzedawcy.
Regulamin sklepu internetowego. Aktualizacja VAT UE.

Regulamin sklepu internetowego. Aktualizacja VAT UE.

31/08/2021
Bezpieczny sklep to nie tylko program, ale także dobry i aktualny regulamin sklepu. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów aktualizację pakietu regulaminu dla sklepów, dostosowując go do nowych stawek VAT UE dla konsumentów. Regulamin jest przygotowywany we współpracy z kancelarią mecenasa Arkadiusza Jaskuły z Poznania. Tłumaczenia regulaminu są realizowane jako tłumaczenie przysięgłe.