Regulamin sklepu internetowego

17/12/2020

Bezpieczny sklep to nie tylko dobry program i bezpieczne przechowywanie danych, ale także dobry regulamin i polityka prywatności sklepu.

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z kancelarią mecenasa Arkadiusza Jaskuły z Poznania. Celem naszej współpracy jest zapewnienie naszym klientom rozwiązań dostosowanych do zmieniającego się prawa, w szczególności dotyczącego branży e-commerce.

Dodatkowo przygotowaliśmy gotowe pakiety z regulaminem i polityką prywatności dostosowane do naszego oprogramowania i zgodne z aktualnym prawem.

Dobrze napisane regulamin i polityka prywatności pozwalają bezpiecznie prowadzić działalność, ale też jasno przedstawiają zasady zakupów klientom sklepu.

Jeśli masz w swoim sklepie dawno nieuaktualniany regulamin lub korzystasz z „gotowca” ściągniętego z internetu, nie ryzykuj, skorzystaj z profesjonalnej oferty.


Kancelaria Adwokacka Arkadiusza Jaskuły od ponad dekady z powodzeniem świadczy usługi dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Oferowane usługi odnoszą się zarówno do wszelkich przejawów „zewnętrznej aktywności” przedsiębiorstwa (reprezentacja klientów w toku negocjacji, opracowywanie dokumentacji kontraktowych, ochrona interesów w ramach postępowań sądowych i administracyjnych) jak również do „wymiaru wewnętrznego” (przygotowywanie projektów uchwał, regulaminów, tworzenie i zarządzanie dokumentacją korporacyjną).

Strona kancelarii: www.adwokat-jaskula.pl