Sklep internetowy SOTESHOP 7.7.0

21/10/2020

Ukazała się nowa wersja SOTESHOP 7.7.0. Od wersji 7.6.9 wprowadziliśmy 20 usprawnień, w tym usprawnienia Allegro, Google reCaptcha oraz usprawnienia SEO. Sprawdź zestawienie zmian, jakie ukazały się w ostatnim czasie.

 1. Allegro: W edycji oferty dochodzi pole "Synchronizuj ofertę", pole jest domyślnie zaznaczone dla każdej oferty, jego odznaczenie spowoduje, że oferta będzie pomijana podczas wykonywania zadania "Synchronizacja ofert Allegro".
 2. Blog: Zwiększenie limitu znaków dla opisu postów.
 3. Bezpieczeństwo: Bezpieczne i łatwiejsze zamowienie z Google reCaptcha.
 4. eService: Aktualizacja mechanizmu przekierowania do płatności.
 5. WebApi: Dodanie do metod produktu, kategorii oraz producenta parametru pełny link.
 6. WebApi: Dodanie do metod opcji produktów informacji o włączonym magazynie.
 7. Allegro: Podczas wystawiania lub edycji kategorii, dodana została możliwość wyszukania kategorii po wpisanej frazie.
 8. Allegro: W przypadku importowanych zamówień z Allegro, dodana została możliwość wysyłania paczki dla Poczty Polskiej bezpośrednio z zamówienia.
 9. Allegro: W przypadku dodania numeru przesyłki, jest on automatycznie wysyłany do Allegro w ciągu 10 min (za pośrednictwem synchronizacji w harmonogramie zadań).
 10. Bezpieczeństwo: Pprawka mechanizmów standardowego CAPTCHA.
 11. Allegro: Poprawki dotyczące tworzenia paczki dla Poczty Polskiej w zamówieniach z Allegro.
 12. Allegro: Aktualizacja mechanizmu dodawania zdjęć do aukcji Allegro, wyeliminowanie problemów z duża ilością zdjęć produktów.
 13. WebApi: Poprawki metod stProduct::AddProductPrice oraz stProductUpdatePrice
 14. eService: Poprawka przekazywania numeru zamówienia do serwisu płatności eService.
 15. Harmonogram zadań: Zmiany optymalizacyjne:
  • zadanie cron wymaga teraz odstępu co 10 minut (odstęp co 5 minut będzie działał wciąż prawidłowo, ale nie jest wymagany),
  • sprawdzanie wersji PHP uruchamianego zadania "cron".
 16. Poprawka mechanizmu blokowania sklepu.
 17. Faktury: Wyeliminowanie problemów z fakturami dla różnych wersji językowych.
 18. Kategorie: Aktualizacja mechanizmu kadrowania zdjęć w edycji kategorii. Wyeliminowanie problemu ze zbyt małym zdjęciem.
 19. Grafika: Aktualizacja edycji kolorów przycisków na banerze dla tematów Bianco, Elegante, Marrone, Modam oraz Lazuli.
 20. SEO: Aktualizacja porządkująca hierarchię nagłówków w tematach graficznych Bianco, Elegante, Marrone, Moda oraz Lazuli.

Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

SOTESHOP 8. Blog w sklepie internetowym. Lepsze SEO i skuteczniejsze pozycjonowanie sklepu.

22/12/2021
Ukazała się nowa wersja bloga dla sklepu internetowego SOTESHOP w wersji 8. Nowy blog to lepsza prezentacja artykułów, powiązania z produktami, postami, nowe kategorie, galeria zdjęć i przed wszystkim bardzo dobre SEO.