SOTEBUY. Nowe podejście do sprzedaży

17/09/2018

Od dziś możesz sprzedawać swoje produkty i usługi nie tylko poprzez sklep internetowy. Z przyjemnością oddajemy do użytku nasz nowy program SOTEBUY.

Prosty w obsłudze, przyjazny użytkownikowi, możesz go szybko aktywować. SOTEBUY służy do stworzenia własnego miejsca w internecie. Dla klientów, którzy chcą w łatwy sposób prowadzić stronę / blog lub sprzedawać kilka produktów.
Z tego powodu SOTEBUY jest przeznaczony również dla zwykłych użytkowników, nie tylko firm.

W wersji podstawowej jest całkowicie darmowy. Zachęcamy do rejestracji i spróbowania: https://www.sotebuy.com

Przykłady stron opartych na SOTEBUY


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Nowa wersja SOTESHOP 8

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.
SOTEBUY. Załóż stronę www.

SOTEBUY. Załóż stronę www.

26/09/2018
Prowadząc sklep internetowy przydatne jest prowadzenie strony internetowej lub bloga. Dodanie informacji na Instagramie, YouTube czy Facebooku jest dla wielu osób łatwiejsze niż stworzenie strony.
Jak założyć sklep internetowy -  kompleksowy poradnik.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.