SOTEBUY. Polecaj wybrane produkty.

19/09/2018

W sklepach internetowych jest wiele produktów, co umożliwia szeroki wybór klientowi, ale gdy chcemy polecać wybraną grupę produktów np. przygotowując reklamę i promocję wybranej oferty, warto sięgnąć również po inne efektywniejsze rozwiązanie.

Jeśli chcemy, by klient, korzystając z telefonu czy tabletu, zamówił konkretny produkt, uprośćmy proces zamówienia do minimum. Bez koszyka. Jedno kliknięcie i klient składa zamówienie od razu na wybrany produkt. Bez zbędnych opcji i dodatkowych formularzy.

Jeśli planujesz promocję w mediach społecznościowych, takich jak Instagram, Facebook czy YouTube uproszczone zamówienie ma bardzo duże znaczenie. Jeśli klient nie złoży zamówienia od razu, często już nie wraca.

Rozwiązaniem jest SOTEBUY. Jeśli masz sklep np. www.example.com możesz założyć adres np. www.promocja.example.com i zaoferować tam tylko wybrane produkty. Następnie polecaj ten adres w promocji.

Załóż konto SOTEBUY Premium Plus: https://www.sotebuy.com/pl/premium


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.