SOTEBUY. Darmowe konto Premium Plus.

19/10/2018

Jeśli jesteś naszym klientem i masz sklep SOTESHOP 7 z aktywnym dostępem do aktualizacji, możesz otrzymać od nas roczny abonament o wartości 450 zł brutto w postaci konta SOTEBUY Premium Plus. Promocyjna oferta ważna do 30 listopada 2018 roku.

Dzięki SOTEBUY Premium Plus możesz stworzyć dodatkowy kanał sprzedaży wybranych produktów. Jeśli chcesz prezentować nową ofertę pod własną domeną lub subdomeną, należy wykupić certyfikat SSL w kwocie 100 zł brutto / rok.

Z SOTEBUY możesz zacząć sprzedawać swoje produkty w jeden wieczór. Bez skomplikowanych ustawień. Zrobiliśmy za ciebie wszystko: od wyglądu, przez optymalizacje pozycjonowania, po profesjonalny regulamin. Dzięki temu możesz skupić się na swoich produktach, które chcesz sprzedawać. Jeżeli chcesz promować wybraną grupę produktów ze swojego sklepu np. w mediach społecznościowych, to najlepsze rozwiązanie. Rozpocznij sprzedaż produktów w ciągu godziny od założenia konta. SOTEBUY to darmowe narzędzie sprzedaży, całkowicie wolne od reklam, śledzenia użytkowników i ukrytych płatności.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy założyć konto na stronie https://www.sotebuy.com/pl i wysłać wiadomość na adres office@sote.pl podając adres e-mail wprowadzony przy rejestracji konta SOTEBUY i adres obecnego sklepu SOTESHOP. Po potwierdzeniu, konto zostanie automatycznie zmienione z konta darmowego na konto Premium Plus.