SOTESHOP 8 - Najszybciej rozwijająca się platforma e-commerce w Polsce. Ponad 380 aktualizacji w rok.

24/02/2022

SOTESHOP 8 jest obecnie najszybciej rozwijaną platformą e-commerce w Polsce. Tylko od wydania wersji SOTESHOP 8 w październiku 2021 ukazały się aż 252 aktualizacje, a w całym zeszłym roku do SOTESHOP wydaliśmy łącznie 383 uaktualnienia.

Najlepsza platforma e-commerce

Jak co roku, robimy krótkie podsumowanie zmian, jakie ukazały się w oprogramowaniu SOTESHOP. Zdecydowanie największą zmianą było wydanie wersji 8, kiedy to jednego dnia ukazało się 146 aktualizacji programu. Aktualizacje wydajemy prawie każdego dnia, a co miesiąc wydajemy nową wersję z opisem zmian.

Porównując ilość publikowanych zmian SOTESHOP i innych platform e-commerce na polskim rynku, aktualna wersja SOTESHOP 8 wysuwa się na zdecydowane prowadzenie pod względem tempa rozwoju oprogramowania, przebijając niektóre platformy nawet 10 razy;)

Zobacz listę zmian od stycznia 2021

Lista zmian w oprgramowaniu SOTESHOP z podziałem na wersje. Łącznie 432 uaktualnienia od stycznia 2021 do lutego 2022!

 1. Sklep internetowy SOTESHOP 8.0.4
 2. Sklep internetowy SOTESHOP 8.0.3
 3. Sklep internetowy SOTESHOP 8.0.2
 4. Sklep internetowy SOTESHOP 8.0.1
 5. Sklep internetowy SOTESHOP 8.0.0
 6. Sklep internetowy SOTESHOP 7.8.1
 7. Sklep internetowy SOTESHOP 7.8.0
 8. Sklep internetowy SOTESHOP 7.7.9
 9. Sklep internetowy SOTESHOP 7.7.8
 10. Sklep internetowy SOTESHOP 7.7.7
 11. Sklep internetowy SOTESHOP 7.7.6
 12. Sklep internetowy SOTESHOP 7.7.5
 13. Sklep internetowy SOTESHOP 7.7.4
 14. Sklep internetowy SOTESHOP 7.7.3

Dlaczego to takie ważne?

Rynek e-commerce zmienia się bardzo szybko i jednym z kluczowych elementów jest sklep internetowy, który zmienia się razem z nim. Im szybciej dana platforma się rozwija, tym mamy lepsze narzędzia, by skuteczniej sprzedawać w internecie.

Indywidualne zmiany w programie są bardzo kosztowne i wiele sklepów, chcąc dodać nowe funkcje, musi za każdym razem płacić za ich napisanie i wdrożenie. Naszym celem jest zaoferowanie klientom, jak najwięcej w standardzie oprogramowania.

Jaki sklep wybrać?

Jeśli nie wiesz, jaki sklep wybrać, załóż wersję demo na każdej z platform sklepowych. Dodaj produkty, złóż testowe zamówienie, wyślij newsletter, załóż bloga i sprawdź, jak Twój sklep będzie wyglądał z wybraną grafiką. Koniecznie sprawdź, czy nie ma ukrytych opłat.

Oceń wygląd, wygodę pracy, dokumentację i wsparcie firmy. Będzie nam miło, jeśli wybierzesz nasze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego, ale wybór należy do Ciebie.

Przeczytaj artykuł: Ile kosztuje sklep internetowy?


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.