SOTESHOP. Lepsze zdjęcia.

04/10/2018

Lepsze zdjęcie to skuteczniejsza sprzedaż, gdyż zakup rozpoczyna się głównie od naszych wizualnych wrażeń.

W sklepie można ustawić indywidualne rozmiary zdjęć, jednak jedne ustawienia wyglądają lepiej, inne gorzej. W celu uzyskania jak najlepszego efektu przejrzeliśmy wiele wdrożonych sklepów i dobraliśmy optymalną konfigurację zdjęć dla wszystkich standardowych tematów graficznych. Zachęcamy do pobrania aktualizacji i skorzystania z lepszych ustawień galerii.

Jeśli chcesz mieć pewność, że rozmiary zdjęć w Twoim sklepie są optymalne wejdź w panelu administracyjnym do konfiguracja => konfiguracja modułów => konfiguracja zdjęć => wybierz interesującą Cię sekcję i naciśnij przycisk Przywróć domyślne.

Nowa funkcjonalność po włączeniu domyślnych ustawień będzie działała automatycznie w standardowych tematach graficznych. Koszt zmiany konfiguracji dla indywidualnych tematów graficznych: 150 zł netto.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Nowa grafika Futura w sklepie internetowym SOTESHOP 8.

09/11/2021
Dodaliśmy do standardu sklepu internetowego SOTESHOP 8 nową grafikę o nazwie Futura. Nawiązuje ona do futurystycznej wizji przyszłości, która jest bardzo blisko. Wykorzystuje ciemne kolory tła i jasne teksty. Grafika dostępna jest za darmo dla wszystkich sklepów w wersji SOTESHOP 8.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.