SOTESHOP. Lepsze zdjęcia.

04/10/2018

Lepsze zdjęcie to skuteczniejsza sprzedaż, gdyż zakup rozpoczyna się głównie od naszych wizualnych wrażeń.

W sklepie można ustawić indywidualne rozmiary zdjęć, jednak jedne ustawienia wyglądają lepiej, inne gorzej. W celu uzyskania jak najlepszego efektu przejrzeliśmy wiele wdrożonych sklepów i dobraliśmy optymalną konfigurację zdjęć dla wszystkich standardowych tematów graficznych. Zachęcamy do pobrania aktualizacji i skorzystania z lepszych ustawień galerii.

Jeśli chcesz mieć pewność, że rozmiary zdjęć w Twoim sklepie są optymalne wejdź w panelu administracyjnym do konfiguracja => konfiguracja modułów => konfiguracja zdjęć => wybierz interesującą Cię sekcję i naciśnij przycisk Przywróć domyślne.

Nowa funkcjonalność po włączeniu domyślnych ustawień będzie działała automatycznie w standardowych tematach graficznych. Koszt zmiany konfiguracji dla indywidualnych tematów graficznych: 150 zł netto.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Nowa wersja SOTESHOP 8

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.
Nowa grafika Futura w sklepie internetowym SOTESHOP 8.

Nowa grafika Futura w sklepie internetowym SOTESHOP 8.

09/11/2021
Dodaliśmy do standardu sklepu internetowego SOTESHOP 8 nową grafikę o nazwie Futura. Nawiązuje ona do futurystycznej wizji przyszłości, która jest bardzo blisko. Wykorzystuje ciemne kolory tła i jasne teksty. Grafika dostępna jest za darmo dla wszystkich sklepów w wersji SOTESHOP 8.
Jak założyć sklep internetowy -  kompleksowy poradnik.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.