WooCommerce - darmowa automatyczna migracja danych do sklepu internetowego SOTESHOP

10/11/2022

Sklep internetowy SOTESHOP pozwala na automatyczną migrację danych z WooCommerce. Przenoszone są nie tylko dane produktów, ale także kategorii i klientów. Dodatkowo SOTESHOP ma integrację z Wordpress, dzięki której możesz dalej prowadzić bloga na Wordpressie i wymieniać dane ze sklepem SOTESHOP.

WooCommerce - darmowa migracja do SOTESHOP..

Pobierz darmowy dodatek migracji danych do sklepu internetowego SOTESHOP

Migarcja z WooCommerce

Co to jest WooCommerce?

WooCoomerce jest to dodatek e-commerce do bloga Wordpress pozwalający na prowadzenie sprzedaży internetowej. Jest to otwarte oprogramowanie oparte na licencji GPL. Moduł WooCommerce jest darmowy, ale wiele dodatków i dostosowanie go do własnych potrzeb jest płatne. Wikipedia: WooCommerce.

Migracja danych z WooCommerce do SOTESHOP

Jeśli korzystasz z WooCommerce i chcesz otworzyć sklep internetowy SOTESHOP, możesz skorzystać z darmowego dodatku, który pozwala na automatyczne przeniesienie danych.

Obejrzyj video pokazujące przykładowy proces migracji i pokazujący sklepy WooCommerce i SOTESHOP.

Zobacz dokumentację migracji danych: Dokumentacja migracji - WooCommerce

Jakie dane są przenoszone podczas migracji?

Lista danych, jakie są przenosznosze z WooCommerce do SOTESHOP podczas migracji:

 • Kategorie wraz z podkategoriami.
 • Produkty:
  • Nazwa
  • Kod
  • Kategorie
  • Opis
  • Cena
  • Zdjęcia produktu
 • Klienci:
  • Login
  • Hasło
  • Dane billingowe
  • Dane dostawy

Sklep internetowy SOTESHOP

Zachęcamy do zapoznania się z opogramowaniem sklepu internetowego SOTESHOP jeszcze przed dokonaniem migracji danych. Załóż darmowe demo na 14 dni i przetestuj sklep. Dodaj produkty, złóż testowe zamówienie, sprawdź program od strony sprzedawcy i klienta. Możesz założyć kilka sklepów z różnymi grafikami, bez żadnych zobowiązań. Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.

Jak założyć hurtownię internetową z SOTE?

22/06/2022
Wraz z rozwojem rynku e-commerce i sklepów internetowych, zwiększa się zapotrzebowanie na nowe produkty, a co za tym idzie, popularność hurtowni. Dowiedz się, jak założyć hurtownię internetową i zaoferować swoje produkty innym firmom w modelu b2b.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.