Zmień SOTESHOP Standard na PRO lub VIP z rabatem.

01/03/2023

Przejdź na wyższą wersję SOTESHOP PRO lub VIP i skorzystaj z atrakcyjnego rabatu. Przejście na wyższy abonament umożliwi Ci korzystanie z większej liczby funkcji i narzędzi, które pomogą Ci w zarządzaniu sklepem online i zwiększą jego skuteczność.

SOTESHOP PRO, VIP

Promocja na wyższy abonament do 10 marca 2023

Jeśli masz SOTESHOP Standard, do 10 marca 2023 możesz zmienić go na PRO lub VIP z atrakcyjnym rabatem. Opłaty za aktualny abonament, zostaną proporcjonalnie do wykorzystania, odliczone od nowego planu. Rabat obowiązuje również przy przejściu z PRO na VIP.

Zmiana wersji jest prosta i nie wymaga żadnych prac technicznych. Nowe funkcje pojawią się automatycznie po aktywacji po stronie SOTE, możesz też od razu skorzystać z darmowych dodatków do sklepu.

Jak zamówić zmianę abonamentu?

Wystarczy opłacić różnicę między abonamentami. Do 10 marca od tej różnicy odejmujemy dodatkowe 10% rabatu. Napisz do nas na office@sote.pl, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować zmiana abonamentu dla twojego sklepu.

Skontaktuj się z SOTE i skorzystaj z indywidualnej oferty na zmianę abonamentu.

Kontakt SOTE

Dodatki o wartości 27 000 zł netto gratis!

Webstore to miejsce, w którym można znaleźć różne aplikacje i rozszerzenia dla platformy SOTESHOP. Webstore umożliwia użytkownikom SOTESHOP łatwe wyszukiwanie i instalowanie różnych aplikacji, które mogą pomóc w rozwijaniu i dostosowywaniu sklepu internetowego do swoich potrzeb.

Jeśli korzystasz z abonamentu sklepu PRO lub VIP, możesz pobrać dowolną ilość aplikacji do swojego sklepu za darmo.

Zobacz listę dodatków dla sklepu SOTESHOP

Dodatki WebStore

Zobacz, jak dodać darmowe dodatki do sklepu.

Bądź na bieżąco z nowościami, subskrybuj SOTE na YouTube.

Porównanie wersji

Zobacz porównanie wersji SOTESHOP i wybierz najlepszą opcję dla swojego sklepu.

Porównanie wersji SOTESHOP


Skontaktuj się z SOTE i skorzystaj z indywidualnej oferty na zmianę abonamentu.

Kontakt SOTE

Powiązane strony

Większa ilość produktów w sklepach internetowych SOTESHOP.

Większa ilość produktów w sklepach internetowych SOTESHOP.

08/02/2023
Zwiększamy ilość produktów w sklepie internetowym SOTESHOP dla wersji SOTESHOP Standard, PRO i VIP. Wszystko w ramach aktualnych abonamentów, bez żadnych dopłat. Dodatkowo oferujemy możliwość uruchomienia sklepu SOTESHOP z asortymentem nawet do 100 000 produktów.
Historia cen i zmiany dotyczące dyrektywy Omnibus, wchodzące w życie 1 stycznia 2023 r.

Historia cen i zmiany dotyczące dyrektywy Omnibus, wchodzące w życie 1 stycznia 2023 r.

10/01/2023
Przygotowaliśmy nową aktualizację historii cen, która dostosowuje sklep internetowy SOTESHOP do zmian, jakie weszły w życie 1 stycznia 2023 roku. M.in. dochodzi opcja odrębnego pokazania na karcie produktu najniższej ceny w ciągu 30 dni przed obniżką, zaawansowana obsługa rabatów i dodatkowa konfiguracja.
Recenzje produktów potwierdzone zakupem. Omnibus.

Recenzje produktów potwierdzone zakupem. Omnibus.

24/01/2023
Nowe prawo, które weszło w życie w Polsce 1 stycznia 2023 r., wymaga nie tylko historii cen produktów, ale także odpowiedniego oznaczania recenzji dodawanych przez klientów. Recenzje potwierdzone zakupem muszą być specjalnie oznaczone. Zaktualizuj sklep i dostosuj sklep do wymogów prawnych.