Grafika Argento RWD

24/04/2015

Nowy temat graficzny w standardzie oprogramowania

W ostatniej aktualizacji SOTESHOP 7 wydaliśmy nowy temat Argento RWD. Jest to wersja responsywna (RWD) i mobilna tematu graficznego "Argento".

Temat sklepu internetowego Argento RWD

Grafika jest edytowalna w panelu administracyjnym sklepu. Użytkownik ma możliwość zmiany dowolnych kolorów np. menu czy boksów występujących w sklepie, dodać swoje logo dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych.

Najnowszy temat jest zgodny z wymaganiami Google.

Temat zgodny z wymaganiami Google

Temat sklepu internetowego w różnych rozdzielczościach

Zobacz jak temat graficzny Argento RWD zmienia się w zależności od rozdzielczości prezentacji.

Temat sklepu internetowego w rozdzielczości 320px Sklep internetowy w rozdzielczości 720px Argento RWD 1024px Szerokość sklepu internetowego 1600px

Zachęcamy do aktualizacji sklepów SOTESHOP do najnowszej wersji.

Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Nowa grafika Futura w sklepie internetowym SOTESHOP 8.

09/11/2021
Dodaliśmy do standardu sklepu internetowego SOTESHOP 8 nową grafikę o nazwie Futura. Nawiązuje ona do futurystycznej wizji przyszłości, która jest bardzo blisko. Wykorzystuje ciemne kolory tła i jasne teksty. Grafika dostępna jest za darmo dla wszystkich sklepów w wersji SOTESHOP 8.

Jak założyć sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż w sieci?

28/10/2021
Polski rynek e-commerce należy do jednego z najdynamiczniej rozwijających się w Europie. Warto zatem pomyśleć nad założeniem własnego sklepu internetowego. Wbrew pozorom nie jest to trudne. Zobacz, jak krok po kroku otworzyć swój biznes online.