Asystent AI nie tylko odpowie na pytania, ale także poleci produkty.

26/06/2024

W zeszłym tygodniu uruchomiliśmy Chat AI, który pozwala na rozmowę z Asystentem AI i pomaga w zakupach. Teraz wprowadzamy kolejną funkcję, która pozwala wyszukiwać i rekomendować produkty z wykorzystaniem AI w trakcie rozmowy. Jako pierwsza firma w Polsce i jedna z pierwszych na świecie, oferujemy tego typu gotowe rozwiązanie w oprogramowaniu do prowadzenia sklepu internetowego. Sprawdź Chat AI i wyprzedź konkurencję o lata świetlne.

Zamów SOTE AI PRO i aktywuj Chat AI w swoim sklepie internetowym lub zamów Chat AI Demo na 7 dni.

Zamów SOTE AI PRO   Zamów Chat AI Demo

Chat i Asystent AI

Przeczytaj wpis na blogu i dowiedz się więcej o nowej funkcji "Chat AI" w oprogramowaniu SOTESHOP: Chat i Asystent AI w SOTESHOP. Rewolucja AI w obsłudze klienta

Przygotowaliśmy dla Państwa przykładowy sklep ze sprzętem elektronicznym, w którym włączony jest chat AI. Zachęcamy do odwiedzenia sklepu demo i zadania kilku pytań na karcie dowolnego produktu, klikając "Porozmawiaj z Asystentem AI".

Zobacz sklep demo z Chat AI

Demo Chat AI

Co nowego w Chat AI

Chat AI rozwija się bardzo szybko, dzięki sztucznej inteligencji, która pomaga nam w tworzeniu kolejnych rozwiązań.

Produkty polecane i wyszukiwanie z AI

W nowej odsłonie Chata AI dodaliśmy kolejną rewolucyjną funkcję, która, poza rozmową, pozwala na wyszukiwanie produktów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Asystent AI dostępny jest na karcie produktu i ma za zadanie odpowiadać na pytania dotyczące konkretnego produktu. Jeśli jednak klient zapyta o coś niezwiązanego z danym produktem, na co AI nie zna odpowiedzi, system przeanalizuje pytanie i postara się polecić inne produkty.

Wyszukiwanie produktów z AI obejmuje produkty z głównej kategorii danego produktu. Przykładowo, jeśli mamy produkt w kategorii: Instrumenty > Gitary > Gitara klasyczna, wyszukiwanie będzie odbywać się w całej kategorii Instrumenty. Najlepiej, jeśli główna kategoria zawiera powyżej 100 produktów.

System AI nie wyszukuje produktów za każdym razem, ale dokonuje analizy wiadomości i podejmuje decyzje o wyszukiwaniu. Produkty polecane wyświetlane są tylko wtedy, kiedy zostaną znalezione pasujące rekomendacje. W ramach jednej rozmowy system dokonuje do trzech wyszukiwań AI.

Więcej danych: cena, atrybuty, opcje

Kolejna nowość to więcej danych. Teraz dodatkowo Chat AI uczy się nie tylko opisu produktu, ale jego wiedza obejmuje także: cenę, dostępność, atrybuty i opcje produktu. Dzięki temu potrafi odpowiedzieć na pytania o cenę, wykorzystać atrybuty w odpowiedziach dotyczących parametrów czy dobrać odpowiednią opcję produktu, np. rozmiar, kolor itp.

Wersje językowe

Asystent AI potrafi rozmawiać we wszystkich językach dostępnych w sklepie internetowym SOTESHOP. Nawet jak nie masz przetłumaczonego opisu, Asystent AI odpowie na pytania klientów w wybranym języku.

Zamów SOTE AI PRO

Z usługą SOTE AI generujesz zdjęcia i opisy bez limitów, kiedy tylko chcesz. Możesz wygenerować wiele wersji i wybrać najlepsze wygenerowane dane. Dodatkowo, wybierając opcję SOTE AI PRO, możesz uruchomić na stronie Chat AI oraz skorzystać z innych zaawansowanych funkcji.

Zamów SOTE AI PRO i aktywuj Chat AI w swoim sklepie internetowym lub zamów Chat AI Demo na 7 dni.

Zamów SOTE AI PRO   Zamów Chat AI Demo

Powiązane strony

Chat i Asystent AI w SOTESHOP. Rewolucja AI w obsłudze klienta.

Chat i Asystent AI w SOTESHOP. Rewolucja AI w obsłudze klienta.

19/06/2024
Mamy dla naszych klientów bardzo dobrą wiadomość i nowe rewolucyjne rozwiązanie, wykorzystujące sztuczną inteligencję: Chat AI. Dzięki temu rozwiązaniu, klienci sklepu będą mogli porozmawiać z Asystentem AI, ktory udzieli im informacji o produkcie i pomoże podjąć decyzję o zakupie. Nowa funkcja Chat AI dostępna jest w ramach SOTE AI PRO.
Często zadawane pytania na karcie produktu. Generowanie odpowiedzi z SOTE AI i GPT 4o.

Często zadawane pytania na karcie produktu. Generowanie odpowiedzi z SOTE AI i GPT 4o.

28/05/2024
Mamy dla naszych klientów podwójną niespodziankę. Pierwsza to nowy element na karcie: "Pytania do produktu", który pozwala na prezentację często zadawanych pytań i odpowiedzi z możliwością dodawania pytań przez klientów. Druga to wsparcie sztucznej inteligencji przy udzielaniu odpowiedzi przez sprzedawcę w panelu sklepu, dzięki usłudze SOTE AI. Wystarczy jedno kliknięcie i sztuczna inteligencja odpowie na zadane pytanie. Wypróbuj nowe funkcje SOTESHOP.
Najnowsza wersja Chat GPT 4o w SOTESHOP. Jeszcze lepsze opisy produktów z AI nawet do 20 000 znaków.

Najnowsza wersja Chat GPT 4o w SOTESHOP. Jeszcze lepsze opisy produktów z AI nawet do 20 000 znaków.

28/05/2024
W dniu 13 maja 2024 roku, OpenAI zaprezentowało przełomową wersję Chat GPT 4o. Zaledwie 10 dni później, wprowadzamy wsparcie dla tej zaawansowanej technologii dla SOTESHOP. Dzięki integracji z SOTE AI, nasi klienci mogą teraz tworzyć bardziej atrakcyjne opisy produktów i zarządzać danymi w swoich sklepach internetowych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć sztucznej inteligencji.
Nowe opisy produktów generowane przez SOTE AI. Teraz masz 5 gotowych rodzajów opisów AI.

Nowe opisy produktów generowane przez SOTE AI. Teraz masz 5 gotowych rodzajów opisów AI.

14/05/2024
Generowanie opisów produktów z SOTE AI znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wygenerować opis... albo 2 lub 3. Generowany opis AI za każdym razem jest inny i czasami trzeba wygenerować kilka, by znaleźć ten najlepszy. Aby ułatwić ten proces, dodaliśmy 3 nowe rodzaje (wszystkich jest 5) opisów, które generują różne rodzaje wyników, tak, aby można było wybrać to, co najbardziej pasuje do danego produktu