Asystent AI zaproponuje rabat i lepszą cenę produktu. Sprzedawaj więcej z AI.

02/07/2024

Rabaty to dobry sposób na zachęcenie klientów do zakupów. Można je znaleźć w formie kodów rabatowych w materiałach promocyjnych lub otrzymać zniżkę bezpośrednio od sprzedawcy. Jednak co w sytuacji, kiedy klient rozmawia z Asystentem AI, czy też otrzyma rabat? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak działa udzielanie automatycznych rabatów przez Chat AI w SOTESHOP.

Rabaty od Asystenta AI

Na początek zapraszamy do demonstracyjnego sklepu z funkcją Chat AI i rabatami. Tam na karcie produktu można zapytać o rabat lub lepszą cenę i przetestować działanie Chata AI.

Zobacz sklep demo z Chat AI

Demo Chat AI

Jak aktywować rabaty dla Chat AI?

Aby aktywować rabaty dla Chat AI, trzeba przejść do kodów rabatowych (Rabaty > Kody rabatowe) i zaznaczyć opcję "Dodaj rabat dla Chat AI". Trzeba też pamiętać, aby aktywować rabaty w konfiguracji Rabaty > Konfiguracja > Włącz kody rabatowe oraz posiadać usługę SOTE AI PRO z Chat AI.

Aktywuj Chat AI w swoim sklepie: Chat i Asystent AI w SOTESHOP

Funkcje kodów rabatowych SOTESHOP i Chat AI:

  • Osobne kody rabatowe dla Chat AI
  • Wyszukiwanie najlepszego aktualnego rabatu dla produktu
  • Kody rabatowe procentowe
  • Rabat dla wszystkich produktów
  • Rabaty dla kategorii
  • Rabaty dla producentów
  • Rabaty czasowe
  • Rabaty z limitem użyć

Dowiedz się więcej o kodach rabatowych: Kody rabatowe w SOTESHOP

Zamów SOTE AI PRO

Z usługą SOTE AI generujesz zdjęcia i opisy bez limitów, kiedy tylko chcesz. Możesz wygenerować wiele wersji i wybrać najlepsze wygenerowane dane. Dodatkowo, wybierając opcję SOTE AI PRO, możesz uruchomić na stronie Chat AI oraz skorzystać z innych zaawansowanych funkcji.

Zamów SOTE AI PRO i aktywuj Chat AI w swoim sklepie internetowym lub zamów Chat AI Demo na 7 dni.

Zamów SOTE AI PRO   Zamów Chat AI Demo

Powiązane strony

Chat i Asystent AI w SOTESHOP. Rewolucja AI w obsłudze klienta.

Chat i Asystent AI w SOTESHOP. Rewolucja AI w obsłudze klienta.

19/06/2024
Mamy dla naszych klientów bardzo dobrą wiadomość i nowe rewolucyjne rozwiązanie, wykorzystujące sztuczną inteligencję: Chat AI. Dzięki temu rozwiązaniu, klienci sklepu będą mogli porozmawiać z Asystentem AI, ktory udzieli im informacji o produkcie i pomoże podjąć decyzję o zakupie. Nowa funkcja Chat AI dostępna jest w ramach SOTE AI PRO.
Asystent AI nie tylko odpowie na pytania, ale także poleci produkty.

Asystent AI nie tylko odpowie na pytania, ale także poleci produkty.

26/06/2024
W zeszłym tygodniu uruchomiliśmy Chat AI, który pozwala na rozmowę z Asystentem AI i pomaga w zakupach. Teraz wprowadzamy kolejną funkcję, która pozwala wyszukiwać i rekomendować produkty z wykorzystaniem AI w trakcie rozmowy. Jako pierwsza firma w Polsce i jedna z pierwszych na świecie, oferujemy tego typu gotowe rozwiązanie w oprogramowaniu do prowadzenia sklepu internetowego. Sprawdź Chat AI i wyprzedź konkurencję o lata świetlne.
Często zadawane pytania na karcie produktu. Generowanie odpowiedzi z SOTE AI i GPT 4o.

Często zadawane pytania na karcie produktu. Generowanie odpowiedzi z SOTE AI i GPT 4o.

28/05/2024
Mamy dla naszych klientów podwójną niespodziankę. Pierwsza to nowy element na karcie: "Pytania do produktu", który pozwala na prezentację często zadawanych pytań i odpowiedzi z możliwością dodawania pytań przez klientów. Druga to wsparcie sztucznej inteligencji przy udzielaniu odpowiedzi przez sprzedawcę w panelu sklepu, dzięki usłudze SOTE AI. Wystarczy jedno kliknięcie i sztuczna inteligencja odpowie na zadane pytanie. Wypróbuj nowe funkcje SOTESHOP.
Nowe opisy produktów generowane przez SOTE AI. Teraz masz 5 gotowych rodzajów opisów AI.

Nowe opisy produktów generowane przez SOTE AI. Teraz masz 5 gotowych rodzajów opisów AI.

14/05/2024
Generowanie opisów produktów z SOTE AI znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wygenerować opis... albo 2 lub 3. Generowany opis AI za każdym razem jest inny i czasami trzeba wygenerować kilka, by znaleźć ten najlepszy. Aby ułatwić ten proces, dodaliśmy 3 nowe rodzaje (wszystkich jest 5) opisów, które generują różne rodzaje wyników, tak, aby można było wybrać to, co najbardziej pasuje do danego produktu