Automatyczne dodawanie produktów i artykułów z bloga do newslettera.

16/03/2022

Ukazała się nowa aktualizacja newslettera, która jeszcze bardziej ułatwia tworzenie atrakcyjnych wiadomości wysłanych do klientów. Z nowym newsletterem w kilku prostych krokach dodasz produkty oraz artykuły z bloga do wiadomości. Wszystko w standardzie SOTESHOP 8.

Rozszerzenie newslettera

Lepszy newsletter to skuteczniejsza sprzedaż

Niedawno ukazała się aktualizacja SOTESHOP 8, która zawierała wiele usprawnień dotyczących newslettera, takich jak: nowy formularz tworzenia wiadomości, raporty otwarć i kliknięć, tworzenie kopii wiadomości, podglądu i wiele innych. Teraz idziemy krok dalej i dajemy naszym użytkownikom opcje automatyzacji tworzenia wiadomości.

Przeczytaj artykuł: Nowa wersja newslettera w SOTESHOP 8.

Nie musisz za każdym razem tworzyć ręcznie newslettera: wstawiać zdjęcia produktów, dodawać opisów, linków itp. Teraz wszystko system wygeneruje automatycznie. Wystarczy dodać krótki tekst, zdjęcie i wybrać dowolne produkty za sklepu, które zostaną dodane do wiadomości. Jeśli prowadzisz bloga, możesz dodatkowo wstawić wybrane artykuły. Wykorzystaj nowe funkcje, by zaoszczędzić czas i skuteczniej sprzedawać, korzystając z newslettera.

Jak dodać produkty do newslettera?

Obejrzyj video i dowiedz się, jak w prosty sposób dodać automatycznie produkty i artykuły z bloga do newslettera. Zaktualizuj sklep do najnowszej wersji i skorzystaj z nowych funkcji.

Bądź na bieżąco z nowościami, subskrybuj SOTE na YouTube.

Rozszerzenie newslettera

Nowe funkcje rozszerzenia newslettera dodane w aktualizacji

  • Dodanie głównego zdjęcia (poza zdjęciami z edytora WYSIWYG).
  • Link zdjęcia głównego.
  • Sekcje polecane produkty + edycja tytułu.
  • Wybór produktów do załączenia.
  • Sekcja polecane artykuły + edycja tytułu.
  • Wybór artykułów do newslettera.
  • Przycisk CTA.
  • Link przycisku CTA.
  • Tekst nad i pod przyciskiem CTA.

Przycisk CTA

Ważnym elementem jest przycisk CTA. Jest to zachęta do kliknięcia i najważniejszy link w newslettera. Został on zaprojektowany tak, aby pokazywał się pod główną treścią wiadomości.

Produkty i blog w newsletterze

Przygotowując newletter, warto ddodać główne zdjęcie i nawet krótką treść, ale nawet jeśli ich nie dodamy, możemy stworzyć profesjonalny newsletter, korzystając np. z opcji dodania artykułu z bloga lub wybierając kilka produktów.

Aktualizacja sklepu

Jeśli nie masz już dostępu do aktualizacji, skorzystaj z nowej oferty i indywidualnego rabatu.

Aktualizacje i pomoc techniczną oferujemy obecnie w formie planów abonamentowych. W ramach tej usługi udostępniamy również aktualizację do wersji 8. Dla każdego z naszych dotychczasowych klientów przygotowaliśmy atrakcyjny indywidualny rabat.


Wybierz nową usługę SOTESHOP z indywidualnym rabatem.

Sprawdź swój rabat

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja newslettera w SOTESHOP 8. Nowy szablon, raporty wejść i konwersje sprzedaży.

22/02/2022
Ukazała się nowa wersja "Newslettera" dla sklepu internetowego SOTESHOP 8. Nowy szablon, łatwiejsza i bardziej rozbudowana edycja wiadomości, tworzenie kopii, raporty otworzeń, kliknięć oraz śledzenie konwersji. Wszystko w standardzie.

Jak wysłać newsletter w sklepie internetowym i mierzyć jego skuteczność? 7 odpowiedzi na często zadawane pytania i praktyczne porady.

25/02/2022
Dobrze prowadzony newsletter jest jednym z najważniejszych kanałów sprzedaży w sklepie internetowym. Dowiedz się, jak wysłać profesjonalny newsletter i mierzyć jego skuteczność w sklepie internetowym.

SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

13/02/2022
Razem z wprowadzeniem wersji 8 zmieniliśmy ofertę na SOTESHOP, ale dla klientów, którzy są z nami od lat, zawsze mamy specjalne warunki. Sprawdź indywidualny rabat dla swojego sklepu.