Favi.pl - katalog produków wyposażenia wnętrz. Integracja z SOTESHOP.

03/02/2022

Zaintegruj swój sklep z Favi.pl i dodaj produkty do katalogu wyposażenia wnętrz. Integracja z Favi dostępna jest zarówno dla sklepów w wersji 7 jak i 8. Dzięki dodatkowej aplikacji możesz dotrzeć do nowych klientów oraz śledzić ich wejścia z katalogu (w wersji SOTESHOP 8).

Favi.pl

Favi.pl to wiodąca wyszukiwarka w segmencie wyposażenia wnętrz i mebli, działająca w wielu krajach Europy. Ułatwia użytkownikom wyszukanie produktów, a sprzedawcom pomaga dotrzeć do nowych klientów. W katalogu jest ponad 150 sklepów branżowych.

Wybierz kategorię z Favi.pl i sprawdź dostępne produkty

Jak zintegrować się z Favi?

"Współpraca z FAVI jest założona na modelu CPC, a więc płatności za unikalne kliknięcie, które przeniesie użytkownika na stronę sklepu. Cennik znajdą Państwo tutaj: https://favi.pl/lista-kategorii. Aby rozpocząć współpracę wystarczy zarejestrować swój sklep internetowy za pomocą formularza: https://favi.pl/dodaj-sklep. Następnie my sprawdzimy zgłoszenie i, jeśli wszystko będzie w porządku, udostępnimy produkty sklepu w katalogu FAVI." - Informacja od Favi.

Od strony sklepu internetowego SOTESHOP wystarczy dodatkowa apliakcja: Favi - integracja. Obejrzyj video jak skonfigurować integrację. Dla wersji SOTESHOP 8 link do konfiguracji znajduje się w: Aplikacje->Favi.

Bądź na bieżąco z nowościami, subskrybuj SOTE na YouTube.

Zobacz dokumentację integracji: Dokumentacja Favi


Zamów aplikację Favi lub pobierz za darmo w abonamencie SOTESHOP 8 PRO lub VIP

Favi - integracja

Powiązane strony

Indywidualny eksport danych do XML i CSV

Indywidualny eksport danych do XML i CSV

12/05/2021
Przygotowaliśmy specjalną ofertę indywidualnego eksportu danych ze sklepu w formacie XML lub CSV. Nowe rozwiązanie pozwala na szybką integrację z nowa platformą, gdzie można np. zaoferować swoje produkty.
Co to jest Web API i jak je wykorzystać w sklepie internetowym?

Co to jest Web API i jak je wykorzystać w sklepie internetowym?

03/02/2022
Web API pozwala w prosty sposób rozszerzyć funkcjonalność zarówno sklepu internetowego, jak i innych aplikacji internetowych. Możemy wykorzystać je do przesyłania danych produktów, zamówień i łatwo integrować oprogramowanie różnych producentów.
SOTESHOP PRO. Jak pobrać darmowe dodatki do sklepu?

SOTESHOP PRO. Jak pobrać darmowe dodatki do sklepu?

26/11/2021
SOTESHOP PRO to nowa usługa, dzięki której nie musisz osobno płacić za dodatkowe aplikacje z WebStore. Możesz wybrać te, które potrzebujesz lub wszystkie razem, o wartości ponad 18 000 zł netto, i wszystko zamówisz za darmo.