Hurtownie: Karo, Darymex i dodatkowy import produktów ze sklepów SOTESHOP.

26/08/2022

Nowe hurtownie w ofercie SOTE: Karo - hurtownia artykułów pościelowych, Darymex - konfekcja pościelowa, stołowa, tekstylia domowe, SOTESHOP - dodatkowy import produktów. Dodaj nowy asortyment do sklepu, wykorzystaj dodatkowy import produktów ze sklepów SOTE.

Hurtownie: karo, Darymex, SOTESHOP

Hurtownia Karo

KARO to największa hurtownia artykułów pościelowych w Warszawie. Oferuje ręczniki, szlafroki, koce, pościel i inne artykuły tekstylne. Współpracuje z producentami krajowymi, ale posiada też duży wybór towarów importowanych.

Zobacz w WebStore: Hurtownia Karo - integracja sklepu

Hurtownia Darymex

Firma Darymex zajmuje się produkcją konfekcji pościelowej i stołowej oraz handlem hurtowym wszelkiego rodzaju tekstyliami domowymi. Oferuje również koce i firany.

Zobacz w WebStore: Hurtownia Darymex - integracja sklepu

Dodatkowy import produktów ze sklepów SOTESHOP

Aplikacja ta pozwala na cykliczne importowanie danych z dodatkowego sklepu internetowego opartego na programie SOTESHOP. W standardzie dane można pobierać z jednego sklepu (Import SOTESHOP), z tą aplikacją można dane pobierać niezależnie z dwóch sklepów. Oba importy są identyczne, ale mają osobną konfigurację i wykonują się niezależnie. Dodatkowy import SOTESHOP nie liczy się do limitu hurtowni.

Zobacz w WebStore: Dodatkowy import ze sklepu SOTESHOP

Hurtownie w SOTESHOP

Zobacz listę gotowych integracji z hurtowniami w WebStore: Hurtownie

Jeśli chcesz zintegrować się z hurtownią, ale nie ma jej na liście integracji, skontaktuj się z nami, pisząc na adres office@sote.pl - sprawdzimy możliwości integracji ze sklepem internetowym SOTESHOP.

Hurtownie w Polsce

Jeśli nie wiesz, jaką hurtownię wybrać dla swojego sklepu, sprawdź raport SOTE zawierający ponad 600 hurtowni działających na polskim rynku. Wybierz kategorię i sprawdź ranking popularności hurtowni: Hurtownie w Polsce. Raport SOTE 2022.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Hurtownie w Polsce. Lista 675 hurtowni z podziałem na kategorie oraz rankingiem popularności. Raport SOTE 2022.

Hurtownie w Polsce. Lista 675 hurtowni z podziałem na kategorie oraz rankingiem popularności. Raport SOTE 2022.

03/07/2022
Przygotowaliśmy listę 675 hurtowni działających w Polsce wraz z podziałem na kategorie i rankingiem popularności. Znajdź hurtownię ze swojej branży i rozpocznij sprzedaż w internecie. Poszukaj inspiracji i nowych produktów.
Jak założyć hurtownię internetową z SOTE?

Jak założyć hurtownię internetową z SOTE?

22/06/2022
Wraz z rozwojem rynku e-commerce i sklepów internetowych, zwiększa się zapotrzebowanie na nowe produkty, a co za tym idzie, popularność hurtowni. Dowiedz się, jak założyć hurtownię internetową i zaoferować swoje produkty innym firmom w modelu b2b.
Hurtownie: Partner Tele, Nitai, Grupa Topex. Dodaj nowe produkty do sklepu.

Hurtownie: Partner Tele, Nitai, Grupa Topex. Dodaj nowe produkty do sklepu.

07/07/2022
Nowe hurtownie w ofercie SOTE: Partner Tele - to jedna z największych hurtowni akcesoriów GSM i sprzętu elektronicznego w Polsce i Europie, Nitai - to wiodący importer i dystrybutor kosmetyków naturalnych, hurtownia farb do włosów i perfum organicznych, Grupa Topex - to polska firma oferująca szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi. Zaimportuj automatycznie nowe produkty z hurtowni do sklepu.