Hurtownie: Sollux, Sotto Luce, Lange Łukaszuk. Automatyczny import danych.

01/06/2022

Nowe hurtownie w ofercie SOTE: Sollux - polski producent lamp, Sotto Luce - lampy sufitowe, podłogowe, stołowe i inne, Lange Łukaszuk - hurtownia z branży narzędziowej i elektrotechnicznej. Zaimportuj automatycznie nowe produkty z hurtowni do sklepu.

Hurtownie: Sollux, Sotto Luce, Lange Łukaszuk

Hurtownia Sollux

Sollux to polski producent lamp, oferujący rozwiązania praktyczne i efektowne pod względem wizualnym. W skład oferty wchodzą lampy wiszące i podłogowe oraz żyrandole.

Zobacz w WebStore: Hurtownia Sollux - integracja sklepu

Hurtownia Sotto Luce

Integracja z międzynarodowym producentem elementów oświetlenia. W projektach marki Sotto Luce dominuje elegancka prostota. Dostawca oferuje lampy sufitowe, podłogowe, stołowe i inne.

Zobacz w WebStore: Hurtownia Sotto Luce - integracja sklepu

Hurtownia Lange Łukaszuk

Lange Łukaszuk to hurtownia z branży narzędziowej i elektrotechnicznej. Oferuje tysiące produktów, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych marek o światowej renomie. Zaopatruje sklepy specjalistyczne i markety budowlane.

Zobacz w WebStore: Hurtownia Lange Łukaszuk - integracja sklepu

Hurtownie w SOTESHOP

Zobacz listę gotowych integracji z hurtowniami w WebStore: Hurtownie

Jeśli chcesz zintegrować się z hurtownią, ale nie ma jej na liście integracji, skontaktuj się z nami, pisząc na adres office@sote.pl - sprawdzimy możliwości integracji ze sklepem internetowym SOTESHOP.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Hurtownie w SOTESHOP. Nowe integracje i funkcje importu danych.

05/05/2022
W sklepie internetowym SOTESHOP 8 dodaliśmy nowy system integracji z hurtowniami i importu danych. Pozwala na łatwą integrację z nowymi hurtowniami oraz zawiera przydatne funkcje, takie jak: pobieranie i aktualizacja produktów, dodawanie marży, przypisanie kategorii, dostępności i wiele innych.

Jak założyć sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż w sieci?

28/10/2021
Polski rynek e-commerce należy do jednego z najdynamiczniej rozwijających się w Europie. Warto zatem pomyśleć nad założeniem własnego sklepu internetowego. Wbrew pozorom nie jest to trudne. Zobacz, jak krok po kroku otworzyć swój biznes online.

Hurtownie: Eko-light, Boss of Toys, Leker. Dodaj nowe produkty do swojego sklepu.

20/05/2022
Nowe hurtownie w ofercie SOTE: Eko-light - oświetlenie i dekoracja domu, Boss of Toys - produkty lifestyle'owe przeznaczonych dla dorosłych, Leker - markowe zabawki. Dodaj nowe produkty z wybranej hurtowni i automatycznie aktualizuj ofertę sklepu.