Hurtownie: Vivab2b, Fx-music, Malowia. Gotowe integracje ze sklepem.

17/05/2022

Nowe hurtownie w ofercie SOTE: Vivab2b - hurtownia zegarków, Fx-Music - hurtownia muzyczna, Malowia - naturalne kosmetyki i akcesoria. Zintegruj swój sklep z wybraną hurtownią i automatycznie aktualizuj ofertę sklepu.

Hurtownie: Vivab2b, Fx-music, Malowia

Hurtownia Vivab2b

Hurtownia VIVAB2B to hurtownia zegarków. Współpracuje ze sklepami internetowymi oraz stacjonarnymi. Oprócz rabatów oferuje również program lojalnościowy. W asortymencie znajdują się zegarki damskie, męskie, dziecięce, smartwatche, smartbandy oraz akcesoria.

Zobacz w WebStore: Hurtownia Vivab2b - integracja sklepu

Hurtownia Fx-music

FX-Music Group zajmuje się importem i dystrybucją instrumentów i akcesoriów muzycznych oraz produktów pro audio.

Zobacz w WebStore: Hurtownia Fx-music - integracja sklepu

Hurtownia Malowia

Hurtownia Malowia zaopatruje punkty handlowe w naturalne kosmetyki i akcesoria. Oferuje produkty wielu marek kosmetycznych.

Zobacz w WebStore: Hurtownia Malowia - integracja sklepu

Hurtownie w SOTESHOP

Zobacz listę gotowych integracji z hurtowniami w WebStore: Hurtownie

Jeśli chcesz zintegrować się z hurtownią, ale nie ma jej na liście integracji, skontaktuj się z nami, pisząc na adres office@sote.pl - sprawdzimy możliwości integracji ze sklepem internetowym SOTESHOP.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Hurtownie w SOTESHOP. Nowe integracje i funkcje importu danych.

05/05/2022
W sklepie internetowym SOTESHOP 8 dodaliśmy nowy system integracji z hurtowniami i importu danych. Pozwala na łatwą integrację z nowymi hurtowniami oraz zawiera przydatne funkcje, takie jak: pobieranie i aktualizacja produktów, dodawanie marży, przypisanie kategorii, dostępności i wiele innych.

Jak założyć sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż w sieci?

28/10/2021
Polski rynek e-commerce należy do jednego z najdynamiczniej rozwijających się w Europie. Warto zatem pomyśleć nad założeniem własnego sklepu internetowego. Wbrew pozorom nie jest to trudne. Zobacz, jak krok po kroku otworzyć swój biznes online.

Hurtownie: Neneko, Marini, Eurofirany. Zintegruj sklep z wybraną hurtownią.

18/05/2022
Nowe hurtownie w ofercie SOTE: Neneko - artykuły i zabawki dla dzieci, Marini - artykuły dla dzieci i niemowląt, Eurofirany - hurtownia zajmująca się dostawą firan, zasłon, rolet, pościeli i narzut. Zintegruj swój sklep z wybraną hurtownią i automatycznie aktualizuj ofertę sklepu.