Kolekcje produktów

08/07/2015

Kolekcje produktów to możliwość prezentacji i sprzedaży wielu produktów na wspólnym zdjęciu. Jest to idealne rozwiązanie do sprzedaży ubrań, kolekcji mebli, zestawów itp. Teraz funkcja ta jest dostępna w standardzie dla wszystkich użytkowników SOTESHOP 7.1.

Kolekcje to nowe podejście do prezentacji produktów. Zamiast pokazywać listę produktów osobno jeden pod drugim, możemy je teraz zaprezentować razem w kolekcji czy zestawie. Może to być umeblowany pokój z oznaczonymi meblami, osoba nosząca na sobie ubrania z najnowszej kolekcji, zestaw porcelany czy tort ze składnikami. Klient kupuje produkty bezpośrednio ze zdjęcia, bez szukania poszczególnych elementów w sklepie.

Możesz przedstawić produkty na jednym zdjęciu lub dodać galerię. Każde zdjęcie może zawierać inne produkty. Jest to też atrakcyjna forma prezentacji promowanych produktów. Z kolekcjami pokazujesz nie tylko produkty, ale przede wszystkim to, co z nimi można stworzyć.

Prezentacja kolekcji w sklepie internetowym


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.