Nowa grafika "Passo" dla sklepu internetowego SOTESHOP

02/11/2023

Przygotowaliśmy nową grafikę o nazwie "Passo" dla sklepu internetowego SOTESHOP 8. To, co wyróżnia ten projekt, to zdjęcia i układ strony, które zostały wygenerowane przy użyciu systemów sztucznej inteligencji. Wykorzystaj nową wyjątkową grafikę w swoim sklepie.

Grafika sklepu Passo

Zobacz nową grafikę online. Grafika Passo zaprojektowana jest tak, aby dobrze prezentowała się zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i dużych ekranach.

Grafika Passo

Edycja grafiki

Grafika Passo ma rozbudowaną edycję i konfigurację w panelu sklepu. Szczegółowe informacje dotyczące edycji grafiki znajdują się w dokumentacji wdrożenia dla Webmasterów: Dokumentacja dla Webmasterów

Grafika Passo

Jeśli potrzebujesz nowej grafiki do sklepu, sprawdź graficzne projekty indywidualne.

Projekty indywidualne

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa grafika "Cosmo" dla sklepu internetowego SOTESHOP

02/11/2023
Przygotowaliśmy nową grafikę o nazwie "Cosmo" dla sklepu internetowego SOTESHOP 8. To, co wyróżnia ten projekt, poza pięknym designem, to zdjęcia produktów, które zostały w całości wygenerowane przez sztuczną inteligencję. Sklep z taką grafiką z pewnością wyróżni się na tle innych stron.

Wersja hiszpańska sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

02/11/2023
Dodaliśmy do sklepu internetowego SOTESHOP aktualizację wersji hiszpańskiej. Tłumaczenia w nowej wersji zostały uzupełnione dzięki sztucznej inteligencji Open AI (Chat GPT). Wystarczy zaktualizować sklep, brakujące tłumaczenia systemowe uzupełnią się automatycznie. Dodatkowo oferujemy tłumaczenia całego asortymentu na język hiszpański z użyciem AI.

Wersja francuska sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

02/11/2023
Wydaliśmy aktualizację wersji francuskiej dla sklepu internetowego SOTESHOP. Dzięki technologii sztucznej inteligencji Open AI (Chat GPT) ulepszono tłumaczenia w najnowszej wersji. Po aktualizacji sklepu, system automatycznie uzupełni brakujące tłumaczenia. Dodatkowo proponujemy przetłumaczenie całego asortymentu na język francuski przy pomocy AI.