Wersja hiszpańska sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

02/11/2023

Dodaliśmy do sklepu internetowego SOTESHOP aktualizację wersji hiszpańskiej. Tłumaczenia w nowej wersji zostały uzupełnione dzięki sztucznej inteligencji Open AI (Chat GPT). Wystarczy zaktualizować sklep, brakujące tłumaczenia systemowe uzupełnią się automatycznie. Dodatkowo oferujemy tłumaczenia całego asortymentu na język hiszpański z użyciem AI.

Sklep internetowy wersja hiszpańska

Zobacz przykładowy sklep w wersji hiszpańskiej: Demo wersji hiszpańskiej

Przy tworzeniu wersji hiszpańskiej zastosowaliśmy nowe rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji Open AI, pozwalające na automatyczną weryfikację tłumaczeń. Wszystko po to, by zapewnić jak najwyższą jakość tłumaczenia.

Automatyczna aktualizacja

Jeśli sklep korzysta już z wersji hiszpańskiej, to po aktualizacji nowe brakujące tłumaczenia systemowe, zostaną automatycznie dodane. Jeśli w sklepie chcemy skorzystać z nowej wersji językowej, wystarczy ją aktywować.

Brakujące tłumaczenia i technologia AI

Do tej pory wiele elementów sklepu trzeba było ręcznie tłumaczyć i aktualizować. Teraz z technologią AI możemy szybko i w prosty sposób uzupełnić brakujące tłumaczenia.

Dodatkowy bonus SEO

Nowa wersja hiszpańska sklepu to także dodatkowy bonus SEO i więcej treści na stronie. Dzięki temu można pozycjonować sklep na więcej słów kluczowych i docierać do klientów, którzy korzystają z wyszukiwania w języku hiszpańskim.

Jak aktywować wersję hiszpańską w sklepie?

Aby włączyć wersję hiszpańską wystarczy zaktualizować sklep do najnowszej wersji i aktywować ją w aplikacji wersji językowych. Zobacz dokumentację: Wersje językowe.

Tłumaczenia z AI taniej o 97%. Jedynie 3 zł za stronę.

Włączenie wersji hiszpańskiej spowoduje zmianę języka dla wszystkich systemowych tekstów, ale to nie wszystko. Możemy również przetłumaczyć ofertę sklepu: produkty, kategorie.


Tłumaczenie oferty sklepu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI). Dowiedz się więcej.

Tłumaczenia z AI

Powiązane strony

Tłumaczenia z AI aż o 97% taniej. Opisy produktów, kategorie, teksty.

Tłumaczenia z AI aż o 97% taniej. Opisy produktów, kategorie, teksty.

21/06/2023
Wprowadziliśmy nowatorską usługę tłumaczenia opisów produktów, kategorii i tekstów w oparciu o system sztucznej inteligencji OpenAI, na którym oparty jest także Chat GPT. Tłumaczenia wykonywane są aktualnie na 12 języków obsługiwanych w SOTESHOP, ale można dodać także nowe. Koszt tłumaczeń z AI jest aż o 97% niższy od standardowego tłumaczenia, do tego dochodzi bardzo krótki czas realizacji. Warto wykorzystać AI, żeby pracowało dla nas.
Wersja francuska sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

Wersja francuska sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

02/11/2023
Wydaliśmy aktualizację wersji francuskiej dla sklepu internetowego SOTESHOP. Dzięki technologii sztucznej inteligencji Open AI (Chat GPT) ulepszono tłumaczenia w najnowszej wersji. Po aktualizacji sklepu, system automatycznie uzupełni brakujące tłumaczenia. Dodatkowo proponujemy przetłumaczenie całego asortymentu na język francuski przy pomocy AI.
Wersja niemiecka sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

Wersja niemiecka sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

03/07/2023
Dodaliśmy do sklepu internetowego SOTESHOP aktualizację wersji niemieckiej. Tłumaczenia w nowej wersji zostały uzupełnione dzięki sztucznej inteligencji Open AI (Chat GPT). Wystarczy zaktualizować sklep, brakujące tłumaczenia systemowe uzupełnią się automatycznie. Dodatkowo oferujemy tłumaczenia całego asortymentu na język niemiecki z użyciem AI.