Wersja francuska sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

02/11/2023

Dodaliśmy do sklepu internetowego SOTESHOP aktualizację wersji francuskiej. Tłumaczenia w nowej wersji zostały uzupełnione dzięki sztucznej inteligencji Open AI (Chat GPT). Wystarczy zaktualizować sklep, brakujące tłumaczenia systemowe uzupełnią się automatycznie. Dodatkowo oferujemy tłumaczenia całego asortymentu na język francuski z użyciem AI.

Zobacz przykładowy sklep w wersji francuskiej: Demo wersji francuskiej

Przy tworzeniu wersji francuskiej zastosowaliśmy nowe rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji Open AI, pozwalające na automatyczną weryfikację tłumaczeń. Wszystko po to, by zapewnić jak najwyższą jakość tłumaczenia.

Automatyczna aktualizacja

Jeśli sklep korzysta już z wersji francuskiej, to po aktualizacji nowe brakujące tłumaczenia systemowe, zostaną automatycznie dodane. Jeśli w sklepie chcemy skorzystać z nowej wersji językowej, wystarczy ją aktywować.

Brakujące tłumaczenia i technologia AI

Do tej pory wiele elementów sklepu trzeba było ręcznie tłumaczyć i aktualizować. Teraz z technologią AI możemy szybko i w prosty sposób zaktualizować brakujące tłumaczenia.

Dodatkowy bonus SEO

Nowa wersja francuska sklepu to także dodatkowy bonus SEO i więcej treści na stronie. Dzięki temu można pozycjonować sklep na więcej słów kluczowych i docierać do klientów , którzy korzystają z wyszukiwania w języku francuskim.

Jak aktywować wersję francuską w sklepie?

Aby włączyć wersję francuską wystarczy zaktualizować sklep do najnowszej wersji i aktywować ją w aplikacji wersji językowych. Zobacz dokumentację: Wersje językowe.

Tłumaczenia z AI taniej o 97%. Jedynie 3 zł za stronę.

Włączenie wersji francuskiej spowoduje zmianę języka dla wszystkich systemowych tekstów, ale to nie wszystko. Możemy również przetłumaczyć ofertę sklepu: produkty, kategorie.


Tłumaczenie oferty sklepu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI). Dowiedz się więcej.

Tłumaczenia z AI

Powiązane strony

Tłumaczenia AI jak to działa? Jak ocenić jakość tłumaczenia?

Tłumaczenia AI jak to działa? Jak ocenić jakość tłumaczenia?

24/08/2023
Tłumaczenia z wykorzystaniem sztucznej inteligencji AI, to zmiana nie tylko w dziedzinie tłumaczenia tekstów, ale jest to część większej rewolucji w e-commerce. Żeby móc w pełni skorzystać z jej możliwości, warto trochę ją zrozumieć. W tym artykule wyjaśnimy, jak realizowane są tłumaczenia AI w SOTE i jak przygotować sklep tak, aby były one jak najlepszej jakości.
Wersja włoska sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

Wersja włoska sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

26/07/2023
Dodaliśmy do sklepu internetowego SOTESHOP aktualizację wersji włoskiej. Tłumaczenia w nowej wersji zostały uzupełnione dzięki sztucznej inteligencji Open AI (Chat GPT). Wystarczy zaktualizować sklep, brakujące tłumaczenia systemowe uzupełnią się automatycznie. Dodatkowo oferujemy tłumaczenia całego asortymentu na język włoski z użyciem AI.
Wersja niemiecka sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

Wersja niemiecka sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

03/07/2023
Dodaliśmy do sklepu internetowego SOTESHOP aktualizację wersji niemieckiej. Tłumaczenia w nowej wersji zostały uzupełnione dzięki sztucznej inteligencji Open AI (Chat GPT). Wystarczy zaktualizować sklep, brakujące tłumaczenia systemowe uzupełnią się automatycznie. Dodatkowo oferujemy tłumaczenia całego asortymentu na język niemiecki z użyciem AI.