Nowa wersja grafiki sklepu "Argento" dla wersji 8

10/02/2022

Ukazała się nowa wersja grafiki Argento dla SOTESHOP w wersji 8. Jest to uaktualniona wersja projektu, który był dostępny w wersji 7. Dodaliśmy do niego zmiany, jakie wyszły w wersji 8, w tym ostatnie usprawnienia SEO dla bloga i pozycjonowania.

Grafika sklepu Argento

Grafika Argento to jeden z najczęściej wybieranych projektów graficznych dla wersji 7, teraz dostępny jest także w wersji 8. Dzięki temu wiele sklepów będzie mogło w prosty sposób przełączyć się na nową grafikę i wykorzystać nowe możliwości sklepu SOTESHOP 8. Podobnie jak w innych tematach graficznych, dostępna jest edycja elementów grafiki i zmiana układu strony.

Bądź na bieżąco z nowościami, subskrybuj SOTE na YouTube.

Jeśli w sklepie jest prowadzony blog, to nowa grafika pozwoli na proste zwiększenie SEO strony i polepszenie pozycjonowania, zarówno stron bloga, jak i całego sklepu. Jeśli w sklepie nie ma jeszcze bloga, to zdecydowanie warto rozważyć jego dodanie.

Przeczytaj artykuły o ostatnich zmianach funkcji bloga w sklepie.

Zachęcamy do założenia wersji Demo i sprawdzenia nowej grafiki. Nowy temat graficzny dostępny jest w standardzie w aktualizacjach, dla wszystkich sklepów SOTESHOP w wersji 8: Załóż demo sklepu z grafiką Argento

Argento vs Argento

Grafika Argento jest w naszym sklepie od wersji SOTESHOP 6. Doczekała się kilku wersji: Argento, Argentorwd i teraz Argento8. W wersji 8 działa zarówno grafika Argentorwd, jak i nowa Argento8. Różnica polega na tym, że Argento8 posiada nowe funkcje wersji 8 i usprawnienia. Dlatego zachęcamy klientów do przełączenia się na nową grafikę.

Aktualizacja sklepu

Jeśli nie masz już dostępu do aktualizacji, skorzystaj z nowej oferty i indywidualnego rabatu.

Aktualizacje i pomoc techniczną oferujemy obecnie w formie planów abonamentowych. W ramach tej usługi udostępniamy również aktualizację do wersji 8. Dla każdego z naszych dotychczasowych klientów przygotowaliśmy atrakcyjny indywidualny rabat.


Wybierz nową usługę SOTESHOP z indywidualnym rabatem.

Sprawdź swój rabat

Powiązane strony

SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

13/02/2022
Razem z wprowadzeniem wersji 8 zmieniliśmy ofertę na SOTESHOP, ale dla klientów, którzy są z nami od lat, zawsze mamy specjalne warunki. Sprawdź indywidualny rabat dla swojego sklepu.
SOTESHOP 8. Blog w sklepie internetowym. Lepsze SEO i skuteczniejsze pozycjonowanie sklepu.

SOTESHOP 8. Blog w sklepie internetowym. Lepsze SEO i skuteczniejsze pozycjonowanie sklepu.

22/12/2021
Ukazała się nowa wersja bloga dla sklepu internetowego SOTESHOP w wersji 8. Nowy blog to lepsza prezentacja artykułów, powiązania z produktami, postami, nowe kategorie, galeria zdjęć i przed wszystkim bardzo dobre SEO.
Rozszerzenie bloga. Lepsze pozycjonowanie produktów i kategorii.

Rozszerzenie bloga. Lepsze pozycjonowanie produktów i kategorii.

13/01/2022
Nowa wersja bloga w sklepie internetowym SOTESHOP 8 to dużo lepsze pozycjonowanie artykułów, ale na tym nie koniec. Dodaliśmy do WebStore dodatek zawierający kolejne ulepszenia bloga, które dodatkowo wspierają SEO produktów i kategorii.