Rozszerzenie bloga. Lepsze pozycjonowanie produktów i kategorii.

13/01/2022

Nowa wersja bloga w sklepie internetowym SOTESHOP 8 to dużo lepsze pozycjonowanie artykułów, ale na tym nie koniec. Dodaliśmy do WebStore dodatek zawierający kolejne ulepszenia bloga, które dodatkowo wspierają SEO produktów i kategorii.

Rozszerzenie bloga w sklepie internetowym SOTESHOP

Nowa aplikacja “Rozszerzenie bloga” pozwala na prezentowanie wpisów z bloga na karcie produktu oraz w kategoriach. Jest to rozszerzenie nowych funkcji bloga, jakie dodaliśmy ostatnio w SOTESHOP 8 - dowiedz się z artykułu: SOTESHOP 8. Blog w sklepie internetowym. Lepsze SEO i skuteczniejsze pozycjonowanie sklepu.

Rozszerzenie bloga

Obejrzyj prezentację video i poznaj rozszerzone funkcje bloga w sklepie internetowym SOTESHOP.

Bądź na bieżąco z nowościami, subskrybuj SOTE na YouTube.

Produkty

W nowej wersji bloga możemy powiązać produkty z artykułem. Teraz dodatkowo, wpisy zawierające odwołania do produktu, pojawią się automatycznie na jego karcie. Dzięki temu klient może przeczytać dodatkowe informacje na blogu i jednocześnie zwiększamy powiązania wewnętrzne linków sklepu, co ma duże znaczenie w SEO i pozycjonowaniu.

Kategorie

W kategoriach możemy wyświetlić powiązane artykuły w postaci linków nad listą produktów (w opisie kategorii), oraz na dole strony w postaci zdjęcia i skróconego opisu.

Tutaj warto dodać artykuły powiązane z daną kategorią lub grupą produktów np. Jak coś zrobić, porady, informacje. Artykuły z bloga będą skuteczniejsze w pozycjonowaniu kategorii niż sam opis.

Aktywacja

Po zainstalowaniu dodatku należy przejść w panelu do bloga Applikacje->Blog i wybrać z menu “Konfiguracja”. Pojawią się nowe sekcje:

  • Posty na karcie produktu
  • Posty w opisie kategorii
  • Posty na stronie kategorii

Wystarczy zaznaczyć “Aktywuj” w danej sekcji, by nowa funkcja pokazała się w sklepie. Dodatkowo możemy zmienić wygląd prezentacji i ilość pokazywanych artykułów.

Dokumentacja dodatku: Rozszerzenie bloga

Wersja SOTESHOP

Dodatkowa aplikacja “Rozszerzenie bloga”, dostępna jest bezpłatnie w abonamencie SOTESHOP PRO lub VIP lub można ją zamówić osobno. Dodatek dostępny jest tylko dla wersji SOTESHOP 8.


Zamów dodatek “Rozszerzenie bloga” lub pobierz za darmo
w abonamencie SOTESHOP PRO lub VIP

Rozszerzenie bloga

Powiązane strony

SOTESHOP 8. Blog w sklepie internetowym. Lepsze SEO i skuteczniejsze pozycjonowanie sklepu.

SOTESHOP 8. Blog w sklepie internetowym. Lepsze SEO i skuteczniejsze pozycjonowanie sklepu.

22/12/2021
Ukazała się nowa wersja bloga dla sklepu internetowego SOTESHOP w wersji 8. Nowy blog to lepsza prezentacja artykułów, powiązania z produktami, postami, nowe kategorie, galeria zdjęć i przed wszystkim bardzo dobre SEO.
SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

13/02/2022
Razem z wprowadzeniem wersji 8 zmieniliśmy ofertę na SOTESHOP, ale dla klientów, którzy są z nami od lat, zawsze mamy specjalne warunki. Sprawdź indywidualny rabat dla swojego sklepu.
Sklep internetowy SOTESHOP 8.0.3

Sklep internetowy SOTESHOP 8.0.3

05/01/2022
Ukazały się nowe wersje SOTESHOP 8.0.3 i SOTESHOP 7.8.4. Od poprzedniej aktualizacji wprowadziliśmy łącznie 26 usprawnień w obu wersjach, w tym uaktualnienie Allegro dla wersji 8 i nowa wersja bloga z lepszym SEO i wsparciem pozycjonowania.