Nowa wersja sklepu i nowa odsłona bloga SOTE.

27/10/2021

Wraz z wydaniem nowej wersji sklepu internetowego SOTESHOP 8, przedstawiamy naszym klientom nową wersję bloga SOTE. Poza nowościami i infomacjach o zmianach w programie, dodaliśmy dwa działy: Sprzedaż internetowa i Prawo e-commerce.

Blog SOTE

Informacje o sklepach internetowych, sprzedaży w internecie i branży e-commerce. Aspekty prawne prowadzenia biznesu w sieci. Nowości i aktualizacje programu SOTESHOP.

Działy na blogu

Sklep internetowy SOTESHOP

Informacje o programie do prowadzenia sklepu internetowego SOTESHOP. Nowe funkcje, aktualizacje, pomocne artykuły, jak zarządzać sklepem internetowym.

Wiadomości z tego działu pojawiają się także w widżecie w panelu administracyjnym sklepu. Publikujemy tutaj artykuły związane z programem SOTESHOP. Można tu znaleźć listę zmian w danej wersji programu i pomocne informacje o zarządzaniu sklepem.

Zobacz więcej w kategorii: Sklep internetowy SOTESHOP

Sprzedaż internetowa

Informacje o prowadzeniu sklepu internetowego i sprzedaży w internecie. Jak założyć sklep, jak zwiększyć sprzedaż online, optymalizacja seo, pozycjonowanie sklepu i ciekawe artykuły z branży e-commerce.

Z tego działu dowiesz się m.in., jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym, co wpływa na pozycjonowanie sklepu internetowego, jak rozpocząć reklamę sklepu, jak dotrzeć do nowych klientów.

Zobacz więcej w kategorii: Sprzedaż internetowa SOTESHOP

Prawo e-commerce

Informacje związane z prawem e-commerce. Regulamin sklepu, zmiany w prawie dotyczące sklepów internetowych, zmiany w vat i porady dotyczące założenia biznesu online.

Tutaj na bieżąco publikujemy artykuły o zmianach w prawie związanych z prowadzeniem sklepu internetowego. Dodatkowo dodaliśmy wpisy m.in. o tym jak założyć firmę, informacje związane z regulaminem sklepu, nowych prawach przedsiębiorcy, warunkach zawarcia zdalnej umowy i przepisach związanych z zatorami płatności.

Zobacz więcej w kategorii: Prawo e-commerce


Dowiedz się więcej na Blogu SOTE.

Powiązane strony

Aktualizacja sklepu z wersji 7 do SOTESHOP 8

Aktualizacja sklepu z wersji 7 do SOTESHOP 8

20/10/2021
Od dzisiaj (20-10-2021) dostępna jest opcja aktualizacji sklepu z wersji 7 do SOTESHOP 8. Proces aktualizacji jest podobny do standardowego uaktualnienia sklepu.
Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym. 12 sprawdzonych sposobów od SOTE.

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym. 12 sprawdzonych sposobów od SOTE.

11/10/2021
Zapoznaj się z wybranymi metodami zwiększenia sprzedaży w sklepie. Obejmują ogólny proces związany ze sprzedażą w internecie i dotarciem do nowych klientów. Poznaj 12 sprawdzonych sposobów, jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym. Praktyczne porady, które możesz zacząć wprowadzać już dzisiaj.
Zmiany VAT od 1 lipca 2021. Aktualizacja sklepu.

Zmiany VAT od 1 lipca 2021. Aktualizacja sklepu.

23/08/2021
Wydaliśmy aktualizację dotyczącą naliczania VAT dla transakcji w obrębie Unii Europejskiej. Ma to związek ze zmianami prawnymi, które weszły w życie 1 lipca 2021 r. Aktualizacja umożliwia naliczanie VAT w transakcjach międzynarodowych zgodnie z nowymi przepisami. Główna zmiana polega na tym, że klienci z UE dokonują zakupów ze stawką VAT obowiązującą w ich kraju. Do tej pory była naliczana stawka VAT wg kraju sprzedawcy.