Optymalizacja realizacji wielu zamówień tego samego produktu. Usprawnienia w panelu sklepu.

08/09/2022

Dodaliśmy funkcje, które optymalizują proces realizacji zamówienia, w szczególności dotyczy to tych samych produktów zamówionych w różnych zamówieniach. Dodatkowo można oznaczać częściowe zrealizowanie zamówienia, co ułatwia jego kompletowanie.

Wyszukanie produktu w różnych zamówieniach

Opcja ta dostępna jest w widżecie "Ostanio sprzedane produkty".

Wystarczy kliknąć przy danym produkcie "Pokaż" i otrzymamy gotowy raport.

Dzięki temu możesz szybko sprawdzić, ile szt produktu x zostało zamówionych w określonym przedziale czasowym i w których zamówieniach występują. Możesz wtedy w łatwy sposób złożyć zamówienie u swojego dostawcy, nie sprawdzając każdego zamówienia w sklepie po kolei. Albo przejść do swojego magazynu i wziąć od razu tyle produktów, ile potrzebujesz do realizacji dzisiejszych zamówień bez wchodzenia w nie.

Częściowe oznaczenie realizacji zamówienia

Jeśli kilka osób obsługuje zamówienie, to można teraz w prosty sposób oznaczyć, które produkty zostały skompletowane. W połączeniu ze statusem zamówienia, daje lepsze możliwości oznaczania statusu realizacji. Aby opcja była dostępna, trzeba ją włączyć w konfiguracji zamówień: Zamowienia->Konfiguracja->Status realizacji przy produktach.

Krótszy czas realizacji zamówień

Opisane usprawnienia zostały wprowadzone, by oszczędzić czas i sprawić, by praca nad obsługą sklepu była bardziej efektywna.

Aktualizacja sklepu

Zachęcamy do aktualizacji sklepu i skorzystania z nowych funkcji. Jeśli nie masz już dostępu do aktualizacji, skorzystaj z nowej oferty i indywidualnego rabatu.

Aktualizacje i pomoc techniczną oferujemy obecnie w formie planów abonamentowych. W ramach tej usługi udostępniamy również aktualizację do wersji 8. Dla każdego z naszych dotychczasowych klientów przygotowaliśmy indywidualny rabat.


Wybierz nową usługę SOTESHOP z indywidualnym rabatem.

Sprawdź swój rabat

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Comfino - nowy system płatności dla klientów b2c i b2b w sklepie internetowym SOTESHOP. Płatności odroczone i ratalne.

06/09/2022
Dodaliśmy do sklepu internetowego SOTESHOP nowy system płatności Comfino. Platforma oferuje różne metody płatności online, w tym raty 0%, Niskie Raty czy płatności odroczone (Kup teraz, zapłać później). Comfino oferuje też finansowanie zakupów dla firm.

Nowa grafika "Watch" dla sklepu internetowego SOTESHOP.

06/09/2022
Przygotowaliśmy nową grafikę o nazwie "Watch" dla sklepu internetowego SOTESHOP. To, co wyróżnia ten projekt, poza pięknym designem, to prezentacja strony na całym ekranie i wiele interaktywnych dobrze dobranych elementów. Sklep z taką grafiką z pewnością wyróżni się na tle innych stron.

Nowy cennik integracji sklepu z hurtowniami. Niższe ceny dla wdrożeń indywidualnych.

30/08/2022
Od 05.09.2022 zmieniają się zasady integracji z hurtowniami dla sklepów internetowych SOTESHOP. Kiedy wszyscy wokół podnoszą ceny, my obniżamy, tak żeby zaoferować najlepsze rozwiązania naszym klientom, nie tylko techniczne, ale także cenowe.