Piksel Facebooka. Skuteczna reklama w Social Media.

07/05/2019

Jeśli chcesz reklamować się w mediach społecznościowych, zacznij od Piksela Facebooka (Facebook Pixel).

Integracja z Pikselem jest dostępna w standardzie. Zaktualizuj sklep do wersji 7.5 i skutecznie reklamuj się w mediach społecznościowych.

Piksel Facebooka zbiera informacje o odwiedzających Twój sklep, dzięki czemu możesz dokładnie definiować dla nich reklamy.

Reklama staje się tańsza, gdy wiesz, kto był, jest i kto może być Twoim klientem. Możesz kierować reklamę do tych, którzy kupili już w Twoim sklepie, tych, którzy zajrzeli na stronę sklepu, ale także do tych, którzy mają podobne zainteresowania, co Twoi klienci.

Jeśli nie reklamujesz się na Facebooku, również warto aktywować Piksel Facebooka, gdyż dane są zbierane od momentu instalacji i możesz je wykorzystać w przyszłości.

Dokumentacja:

  1. Jak założyć Piksel Facebooka (Facebook Pixel)
  2. Jak skonfigurować Piksel Facebooka w SOTESHOP

Promocja

Każdy sklep z aktywnym dostępem do aktualizacji, który uruchomi piksel Facebooka, dostanie od nas bon zakupowy na 100 zł netto do wydania na dowolną aplikację z WebStore. Promocja jest ważna do końca lipca 2019.

Dotyczy to również tych sklepów, które uruchomiły piksel Facebooka wcześniej - warunkiem jest jedynie aktywny dostęp do aktualizacji.

Wystarczy uruchomić piksel Facebooka, a następnie poinformować nas o tym, pisząc maila na office@sote.pl