Pozycjonowanie i wyszukiwanie produktów

11/12/2019

Dodaliśmy nową funkcję wyszukiwania, dzięki której możesz szybko przygotować podstronę z dowolną grupą produktów, bez zmiany kategorii. Może to być np. strona zawierająca prezenty, produkty polecane itp. Dodatkowo dodaliśmy wsparcie pozycjonowania do generowanych podstron.

Nowe funkcje szukania

  • Wyszukiwanie wg adresu URL.
  • Definiowanie własnych wyników wyszukiwań.
  • Dodanie tytułu i opisu strony.

Wyszukiwanie wg adresu URL

Wystarczy, że wpiszesz szukane wyrażenie np. “akcesoria” w adresie strony https://bianco.demo.soteshop.pl/product/search/akcesoria sklep automatycznie wygeneruje stronę w odpowiednimi wynikami, tak samo, jak dla wyszukiwania słowa “akcesoria”.

Definiowanie własnych wyników wyszukiwań

W panelu administracyjnym (Konfiguracja->Konfiguracja modułów->Wyszukiwarka->Linki) możesz dodać własny link i określić dowolne wyszukiwanie w sklepie. Dodatkowo jeśli wykorzystasz funkcję ukrytego opisu wyszukiwania, możesz dowolnie grupować produkty i stworzyć w kilka minut gotową stronę z ofertą.

Dodanie tytułu i opisu strony

Dodaj do linku wyszukiwania tytuł, krótki opis i zdefiniuj informacje potrzebne do lepszego pozycjonowania strony. Grupując wybrane produkty, możesz stworzyć nie tylko gotową stronę z ofertą, ale możesz także lepiej pozycjonować sklep dla popularnych wyrażeń w twojej branży.

Przykład: https://bianco.demo.soteshop.pl/product/search/prezenty-swiateczne

Zachęcamy do aktualizacji sklepu i skorzystania z nowej funkcji
na ostatniej prostej przed świętami.


Dowiedz się więcej o sklepach internetowych i dołącz do Klubu SOTE.