Pozycjonowanie i wyszukiwanie produktów. Dynamiczne strony SEO.

11/12/2019

Dodaliśmy nową funkcję wyszukiwania, dzięki której możesz szybko przygotować podstronę z dowolną grupą produktów, bez zmiany kategorii. Może to być np. strona zawierająca prezenty, produkty polecane itp. Dodatkowo dodaliśmy wsparcie pozycjonowania do generowanych podstron.

Nowe funkcje szukania

  • Wyszukiwanie wg adresu URL.
  • Definiowanie własnych wyników wyszukiwań.
  • Dodanie tytułu i opisu strony.

Wyszukiwanie wg adresu URL

Wystarczy, że wpiszesz szukane wyrażenie np. “akcesoria” w adresie strony https://bianco.demo.soteshop.pl/product/search/akcesoria sklep automatycznie wygeneruje stronę w odpowiednimi wynikami, tak samo, jak dla wyszukiwania słowa “akcesoria”.

Definiowanie własnych wyników wyszukiwań

W panelu administracyjnym (Konfiguracja->Konfiguracja modułów->Wyszukiwarka->Linki) możesz dodać własny link i określić dowolne wyszukiwanie w sklepie. Dodatkowo jeśli wykorzystasz funkcję ukrytego opisu wyszukiwania, możesz dowolnie grupować produkty i stworzyć w kilka minut gotową stronę z ofertą.

Dodanie tytułu i opisu strony

Dodaj do linku wyszukiwania tytuł, krótki opis i zdefiniuj informacje potrzebne do lepszego pozycjonowania strony. Grupując wybrane produkty, możesz stworzyć nie tylko gotową stronę z ofertą, ale możesz także lepiej pozycjonować sklep dla popularnych wyrażeń w twojej branży.

Przykład: https://bianco.demo.soteshop.pl/product/search/prezenty-swiateczne


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Pozycjonowanie sklepu internetowego SOTESHOP. 30 elementów SEO.

12/11/2020
Poznaj 33 elementy SEO, które powinien posiadać sklep internetowy. Przedstawimy wybrane mechanizmy wspomagające pozycjonowanie sklepu internetowego. Oprogramowanie SOTESHOP posiada wiele elementów wspierających indeksowanie i pozycjonowanie sklepu. Techniczne elementy SEO każdego sklepu.

Jak pozyskać klientów w sklepie internetowym? 7 najważniejszych kanałów wejść.

27/05/2020
Kluczowym elementem zdobycia klientów w sklepie internetowym jest pozyskanie wejść na stronę. Zrozumienie, jakimi kanałami klienci docierają do sklepu, pozwoli na skuteczniejszą reklamę i lepszą optymalizację stron sklepu online. 7 głównych kanałów, dzięki którym pozyskujemy wejścia do sklepu internetowego.

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym. 12 sprawdzonych sposobów od SOTE.

11/10/2021
Zapoznaj się z wybranymi metodami zwiększenia sprzedaży w sklepie. Obejmują ogólny proces związany ze sprzedażą w internecie i dotarciem do nowych klientów. Poznaj 12 sprawdzonych sposobów, jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym. Praktyczne porady, które możesz zacząć wprowadzać już dzisiaj.